Sari la conținut
Forum Roportal
cneazul

in probleme de sex nu suntem pe aceesi lungime de unda

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am 40 de ani, sunt casatorit si am 2 copii.

Ma inteleg bine cu sotia mea, nu as putea spune ca am probleme in casnicie, in afara de una singura : la pat se pare ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda. Pentru mine ar fi bine sa o facem mai des, de mai multe ori pe saptamina... pentru ea in schimb ... daca ar fi o data sau de 2 ori pe luna ... poate ar fi ok.

Am incercat sa stau de vorba cu ea, am intrebat-o in fel si chip

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte interesant acest topic.....sincer, din pacate, ma cam regasesc in situatia sotiei tale....cred ca e vorba de stress, de monotonie, de incapacitate de a recepta anume stimuli de natura sexuala...trec si io prin astfel de perioade si mai cred ca nu am rabdarea suficienta de a comunica cu sotul in aceasta problema....poate ca e semn de batranete aceasta resemnare.... :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mersi pentru raspuns.

Numai ca sotia mea cam de la bun inceput a fost asa. Cum priveste sotul tau aceasta problema ? Nu il deranjeaza ? Cum ai reactiona daca el ar cauta in alta parte ceea ce nu ii oferi tu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt nou de forum si nu ma prea descurc. Am raspuns de pe calculatorul colegei mele, cu care mai impartasesc unele probleme si de aceea a aparul nikname-ul ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi, colegii de acolo, aveti toti probleme cu amoru'?..sau va transformati de la o ora la alta?....sincer, nu prea cred prima varianta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amindoi suntem noi pe forum.

Fiecare dintre noi, ca toata lumea de altfel, are problemele lui. Ea pe ale ei .. eu pe ale mele. Ne cunoastem de multi ani si de aceea ne mai plangem unul la altul. Atit nimic mai mult. Colegii tai de servici nu au probleme ?

Crede-ma, chiar asa stau lucrurile. Sa nu crezi altceva.

Te-am intrebat ceva. Mi-ar prinde bine parerea ta, sincer. Mersi mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 40 de ani, sunt casatorit si am 2 copii.

Ma inteleg bine cu sotia mea, nu as putea spune ca am probleme in casnicie, in afara de una singura : la pat se pare ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda. Pentru mine ar fi bine sa o facem mai des, de mai multe ori pe saptamina... pentru ea in schimb ... daca ar fi o data sau de 2 ori pe luna ... poate ar fi ok.

Am incercat sa stau de vorba cu ea, am intrebat-o in fel si chip

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te-am intrebat ceva. Mi-ar prinde bine parerea ta, sincer. Mersi mult.

 

Deci...nu cred ca paperea mea in mod special te intereseaza asa mult. Cum iti spuneam, suntem preocupati de extrem de alte probleme, ca sa mai conversam despre asta...poate ne ascundem fiecare, poate ne convine situatia....daca m'ar insela?...sincer, nu stiu cum as proceda...dar nu cred ca s'a intamplat pana acum...iar e doar o parere...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 40 de ani, sunt casatorit si am 2 copii.

Ma inteleg bine cu sotia mea, nu as putea spune ca am probleme in casnicie, in afara de una singura : la pat se pare ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda. Pentru mine ar fi bine sa o facem mai des, de mai multe ori pe saptamina... pentru ea in schimb ... daca ar fi o data sau de 2 ori pe luna ... poate ar fi ok.

Am incercat sa stau de vorba cu ea, am intrebat-o in fel si chip

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×