Sari la conținut
Forum Roportal
AnNNa_plc

Guano Apes

Postări Recomandate

Guano Apes sunt una din formatiile mele preferate...am vazut pe situ' lor ca Sandra s-a lansat singura...da-ti-va si voi cu parerea si daca stiti ceva de o eventuala despartire....piese misto sunt Big In Japan, Open You Eyes..ma rog toate imi plac...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

He he... imi amintisi de primele mele zile de asa-zis "rocker".. sincer, nu mi se par geniali sau meritorii. Au felia lor, stilul inconfundabil datorita vocii, si cam atat. Is cateva piese care le retin de la ei, de pe Walking on a thin line: Dick, Kiss the Dawn, Sing that Song, Scratch the Pitch.. si mai is cateva carora nu le retin numele :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da..adevarul este k si eu sunt cam la inceput..de un an si ceva am inceput sa ascult rock..dar oricum piesele pe care le stii tu nu sunt cine stie ce...dar intr-adevar nici o formatie SOOPPEERR!!!!!..cine stie ce nu sunt :flowers:;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am ascultat albume de la Guano Apes ca n-as avea rabdare,dar

melodii mai ascult si chiar imi plac:Open Your Eyes,Lord Of The Boards

si mai sunt cateva...cam atat pot spune despre...si stiu ca sunt germani...cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce pot sa zic?... Guano Apes mi-au placut si inca mai imi face placere sa mai ascult din cand in cand...imi aduce aminte de vremurile trecute ^_-...Lords of the Boards e tare, dar mie mi-a ramas in minte Anne Claire...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Guano Apes sunt una din formatiile mele preferate...am vazut pe situ' lor ca Sandra s-a lansat singura...da-ti-va si voi cu parerea si daca stiti ceva de o eventuala despartire....piese misto sunt Big In Japan, Open You Eyes..ma rog toate imi plac...

 

dap..is bestiali...eu am auzit k sor despartzit in 2005... :roll: .....pakt....k aveau piese fff mijto......mie imi pl fffff moolt you can't stop,open your eyes,break the line si kiss the dawn ....de fapt toate mi plac :cry: am auzit un featuring sandra nasic cu nu mai shtiu cum ii cheama f tare piesa

post-105309-1183975216_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dap..is bestiali...eu am auzit k sor despartzit in 2005... :flowers: .....pakt....k aveau piese fff mijto......mie imi pl fffff moolt you can't stop,open your eyes,break the line si kiss the dawn ....de fapt toate mi plac :o : am auzit un featuring sandra nasic cu nu mai shtiu cum ii cheama f tare piesa

 

cu apocalyptica probabil :salut:

 

 

dar scrie te rog romaneste. cam asa cum te pune profa la scoala sa scrii, adica. fara k, sh, tz, oo si alti diftongi inventati de mirc-uitori ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×