Sari la conținut
Forum Roportal
qusay

ce ii sperie pe barbati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fiecare a trecut macar printr-o experienta ce s-a terminat in ploaie de reprosuri reciproce - reale, exagerate sau inchipuite. Ce-ar fi sa aflam, mai ales noi fetele, care au fost cele mai frecvente reprosuri pe care le-ati auzit - la altele sau fata de voi.

De asemenea invit barbatii forumului sa rosteasca cele mai deranjante aspecte intalnite la partenerele lor (si nu doar la partenere).

Pastrati tonul calm, va rog, fiti constructivi si blanzi cu urechile naostre. Suntem sinceri, nu? SI buni unii cu latii.

Sa auzim!

 

PS E cazul unui topic in oglinda " ce le sperie pe femei"? AM aflat destule, nu?

 

Qusay

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie ce mi se reproseaza si in ziua de azi , e faptul ca eu nu stiu sa gatesc , deci nu sunt o " gospodina" , ( adevarul e ca nu ma pricep deloc la gatit si mincam cam acelasi lucru tot timpul, nu am idei si in + , nu ma pasioneaza deloc) , apoi ar mai fi faptul ca dorm mult ( nu im place sa ma trezesc de dimineata , numai daca e musai , sau daca ma duc la servici pe 7), si ca imi pierd timpul pe internet. Cam multe defecte am , ce-i drept, dar asa m-a cunoscut si m-a luat de nevasta, deci acu trebe sa ma suporte! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu fac opinie separata....nu's o femeie perfecta si nici nu incerc asta....am o groaza de vicii si defecte : sunt superficiala, comoda, un pic egoista si acum ma pasioneaza si netul.....Daca toate suntem asa, oare de ce ne ami suporta partenerii nostri?.... :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh: saracul meu iuby ! e terorizat de unele apucaturi de-ale mele

- cand n-am chef de nimic apai chiar nu am si procedez in consecinta : nu fac nimic !!!

- daca sunt suparata sau nervoasa nu poate sa se inteleaga cu mine ( asta cred ca il sperie cel mai tare) si se chinuie el sa priceapa de unde pot veni toate mofturile si toanele mele... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh: saracul meu iuby ! e terorizat de unele apucaturi de-ale mele

- cand n-am chef de nimic apai chiar nu am si procedez in consecinta : nu fac nimic !!!

- daca sunt suparata sau nervoasa nu poate sa se inteleaga cu mine ( asta cred ca il sperie cel mai tare) si se chinuie el sa priceapa de unde pot veni toate mofturile si toanele mele... :cry:

 

SI de unde provin ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...asumarea raspunderii.....

 

 

nu cred!!! :doh:

scuze, dar cine nu e in stare sa-si asume responsabilitatea nu prea e barbat!!!

tre sa-ti schimbi atitudinea sau ... sa reformulezi! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mă sperie g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Te-ai maritat cu calculatorul ala! - asta se termina repede, castiga tot calculatorul :o:

2. Eu sunt prost!!! - aici se cam lasa cu :)

 

... dar cine il baga in seama??? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×