Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

http://www.121.ro/content/show_article.php...1&page_nr=1

 

Pot sa spun ca am o saptamana de cand m'am apucat. Primele 3 antrenamente le'am facut la sala, sa invat baza si sa mi se dea sfaturi. Continui acasa in fiecare zi. Am facut si aerobic dar nu m'am simtit dupa el asa de bine si in forma ca dupa aceste antrenamente. Pentru cei ce vor miscare recomand cu toata caldura. Antrenamentele se pot face lejer si acasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uff, pare greu. Desigur, ca orice sport. Si totusi, sa te misti neincetat 50 de minute, pare o chestie extrem de grea. Oricum, respect celor care practica!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uff, pare greu. Desigur, ca orice sport. Si totusi, sa te misti neincetat 50 de minute, pare o chestie extrem de grea. Oricum, respect celor care practica!

 

 

daca nu mai poti ai voie la o pauza de 20 secunde :( 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit ca s-a deschis in sibiu o sala de tae-bo. Stie cineva unde? As vrea tare mult sa merg, dar nu am reusit sa dau de ea!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am auzit ca s-a deschis in sibiu o sala de tae-bo. Stie cineva unde? As vrea tare mult sa merg, dar nu am reusit sa dau de ea!!

 

 

Da s-a deschis in Sibiu o sala unde se practica si taebo, am auzit la radio reclama. Pe str. Bahluiului Nr.8 in Hipodrom. Daca mergi sau ai fost deja poti sa-mi spui si mie cat costa sedinta sau daca e cu abonament si alte detalii!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da s-a deschis in Sibiu o sala unde se practica si taebo, am auzit la radio reclama. Pe str. Bahluiului Nr.8 in Hipodrom. Daca mergi sau ai fost deja poti sa-mi spui si mie cat costa sedinta sau daca e cu abonament si alte detalii!!!

Mersi de info. Inca n-am fost, dar intentionez s-o fac.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chestia e doar pentru femei? Oricum, cat sa transpiri prin casa juma de ceas, e perfect :roll: Tried it.

 

 

 

Da,oarecum este mai mult pentru femei.....

 

 

este un sport superrrrr.....chiar dak e putin mai greu....dar dupa 1h de antrenament te simti foarte bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceau,

Da in Sibiu se practica Tae Bo la 2 sali care apartin Clubului Sportiv Transilvania, pe Strada Nicolae Teclu si pe Calea Dumbravii la Casa de Cultura a studentilor , este super ok , Orarul Foarte flexibil. Mai multe informatii gasesti pe site-ul: www.cs-transilvania.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×