Sari la conținut
Forum Roportal
royalycalin

Lenjerie intima fierbinte

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vreau sa va starnesc imaginatia si curiozitatea pentru un nou mod de a cuceri lumea prin moda, lenjerie intima fierbinte. De ce zic fierbinte? ; deoarece odata pusa pe corpul uman se incalzeste la temperatura corpului de 37 grd.C sau chiar mai mare. Ati ghicit?. Lenjeria compusa din: sutien, bustiera, bikyny, etc, etc, este din otel inoxidabil de foarte buna calitate, ce confera purtatorului o imagine de neuitat. :good: Daca v-am starnit interesul hai la discutii. :friends:

post-45055-1152855712_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa va starnesc imaginatia si curiozitatea pentru un nou mod de a cuceri lumea prin moda, lenjerie intima fierbinte. De ce zic fierbinte? ; deoarece odata pusa pe corpul uman se incalzeste la temperatura corpului de 37 grd.C sau chiar mai mare. Ati ghicit?. Lenjeria compusa din: sutien, bustiera, bikyny, etc, etc, este din otel inoxidabil de foarte buna calitate, ce confera purtatorului o imagine de neuitat. :good: Daca v-am starnit interesul hai la discutii. :friends:

 

moama .... dupa poza aia... iti cam scade temperatura... brusc .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa va starnesc imaginatia si curiozitatea pentru un nou mod de a cuceri lumea prin moda, lenjerie intima fierbinte. De ce zic fierbinte? ; deoarece odata pusa pe corpul uman se incalzeste la temperatura corpului de 37 grd.C sau chiar mai mare. Ati ghicit?. Lenjeria compusa din: sutien, bustiera, bikyny, etc, etc, este din otel inoxidabil de foarte buna calitate, ce confera purtatorului o imagine de neuitat. :doh: Daca v-am starnit interesul hai la discutii. :good:

Nu merci, prefer dantela pe piele in locul metalului :friends: Lenjeria din poza e demna de sotia lui Robocop.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu merci, prefer dantela pe piele in locul metalului :friends: Lenjeria din poza e demna de sotia lui Robocop.

... cu toate ca, poate avea si avantaje... te poti juca cu magneteii ! :good:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca trebuie sa ai anumite... "preferinte" nu doar ca sa te atraga asa ceva, ci mai ales sa porti un asemenea set de lenjerie intima.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate Madonna ar fi interesata sa poarte asa ceva la un video de fantezie !!!

Pe ea o vad in armura asta comfortabila si se si misca .... pe scena !!! la ritm de muzica.

 

 

Eu ma simt mai bine intr-un Tee-shirt vechi !

Editat de Olga Khan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
post-45055-1152899744_thumb.jpgVa multumesc pentru atentia acordata , mai ales lui Catalin Pop, pentru imaginile minunate, poate voi ajunge si eu pe acolo vreodata. Pasiunea mea este metalul sub orice forma, apropos; inoxul nu este atras de magnetei. Aceasta idee cu metalul o am de cca. 15 ani si numai acum incep sa o pun in practica . Odata cu realizarea de noi produse va voi delecta sau intriga cu ele. Luati-o ca un divertisment si nu va suparati prea tare. Avec Best Regards! :surrender:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
post-45055-1152899744_thumb.jpg Odata cu realizarea de noi produse va voi delecta sau intriga cu ele. Luati-o ca un divertisment si nu va suparati prea tare. Avec Best Regards! :surrender:

mie mi'ai st

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
neh...nu-mi plac nici metalele, nici magnetii si, in plus, nu ma mai joc de ceva timp, am crescut :surrender:

 

ai crescut ... ?

pana nu vad buletinul nu cred nimic ! :unsure:

 

mie mi'ai st

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a.... cu lacatel, sau fara ? :surrender:

fără...doar str

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×