Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Ce faci daca?

Postări Recomandate

Mergi cu masina cu o viteza constanta... in stanga ta este o prapastie, in dreapta ta, paralel cu tine, merge o autospeciala de pompieri cu aceeasi viteza ca tine. In fata ta galopeaza un porc care este mai mare decat masina ta (deci nu poti sa-la depasesti). In spatele tau zboara un elicopter care te urmareste), foarte aproape de sol. Porcul si elicopterul au exact aceeasi viteza ca tine.

Ce faci ca sa iesi din situatia asta neplacuta?

 

 

 

 

 

 

 

Nu mai bei atat si te dai jos din caruselul pentru copii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o alta solutie:

 

- Iti arunci sosetele (nemaispalate de o luna) pe geam astfel incat cei din elicopter vor fi obligati sa opreasca (daca nu din cauza faptului ca sosetele sa-au blocat in rotor... sigur mirosul).

- Ii tragi cu prastia porcolui in fund (buca dreapta) care de durere se va rostogoli pe partea dreapta si cade in prapastie.

- Acorzi prioritate masinii de pompieri (ca doar sunt in misiune!).

 

Si nu in ultimul rand deschizi usa din dreapta si arunci soacra din masina (partea mea cea mai preferata).

 

Totul e sa ai putin imaginatie! ::x:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu as avea alt raspuns: te ciupesti de un obraz, de celalat, de mana, te tragi de ureche si te trezesti din cosmar! :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda...eu cred ca m-as lasa de imaginat asemena chestii. oricum...destul de inventiv...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×