Sari la conținut
Forum Roportal
hackerprof

ma ajuta careva am un spyware puternic ce fac?

Postări Recomandate

am unspyware de care nu mai pot scapa imi apare ca calc e virusat si cica se apuca de scanat apoi cere sa cumpar programul am mai avut acest gen si am scapat cu e trust patrool acum insa nu face fata e ceva nou datimi va rog ceva sa pot scapa de el :D :tease: :lol2: :D :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

UFFFF. credeam ca ma ajuta cineva ....... cand am vazut ca a raspuns . MERSI ORICUM DAR TOTUSI I NEED HELP!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am unspyware de care nu mai pot scapa imi apare ca calc e virusat si cica se apuca de scanat apoi cere sa cumpar programul am mai avut acest gen si am scapat cu e trust patrool acum insa nu face fata e ceva nou datimi va rog ceva sa pot scapa de el :D :tease: :crazy: :dance: :band:

 

Cine se apuca de scanat, spywarele??? :lol2:

Da' antivirusul ce zice?

Dupa cate inteleg eu, ai un program antispyware. Cum il cheama?

 

sper sa gasesti rezolvarea

 

Tu mai lasa offtopiceala :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine lasati... fac asta de ceva timp si m-am plictisit sa il tot instalez si apoi faza cu driverele, programe WAAAAAAAAAi . mai bine lasa. alt ceva nu ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am e trust pest patrol care imi gaseste o gramada ii baga in qarantina apoi dupa ce ii sterg imi apar din nou .... sistem mechanicul nu gaseste nimic iar nod 32 antivirus de asemeni ce sa fac?????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai dak virusii apuca sa se stabileasca bene acolo-n calculator...dupaia degeaba bagi antivirusi ..k unii nici no s-ai gaseasca dar sa-i stearga....iti zisai ma sterge tot ....formaeaza ...k faci u rost de programe iar :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu prea........:D?sau poate sa schimbi unitatea cu alta fara virusi :crazy:

 

Sper ca intro zi sa ti se intample si tie apoi sa am si eu de cine rade Apropo am ip-u tau poate rezolv ceva daca mai continui :lol2: :D :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×