Sari la conținut
Forum Roportal
Aicha_Mirela

Ar fi mai bine sa luam o pauza?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da, e cel mai bine.... asta e parerea mea. Fiecare isi pune ordine in ganduri...daca dupa aceasta pauza mai vreti sa fiti impreuna... e ok!! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, e cel mai bine.... asta e parerea mea. Fiecare isi pune ordine in ganduri...daca dupa aceasta pauza mai vreti sa fiti impreuna... e ok!! :)

Da Anca...dar daca eu la nervi am zis ca nu vreau nici o pauza...ce sa fac acum?

Daca ii spun ca mi-am schimbat pledoaria imi pica orgoliul.Sunt si orgolioasa dar il vreau si inapoi.In ce situatzie naspa sunt.:offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pauza inseamna primul pas catre despartire. El l-a facut deja propunandu-ti asta. Imi pare rau!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pauza inseamna ca are nevoie sa isi faca ordine in ganduri sa vada, sa se gandeasca ce sa faca. Uneori dupa pauza vine despartirea alteori dupa pauza isi da sema ca te iubeste cel mai tare si ca nu poate trai fara tine. Deci este o loterie, nu stiu ce sa faci, dar cred ca cel mai bine sa io acorzi pt ca ceea ce simte asta va face si sa nu uti ca dragoste cu de-a sila nu se poate. Iti doresc toate cele bune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×