Sari la conținut
Forum Roportal
DjAdi

Cu şi despre farse

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buzdugan e prea tare!!! sincer, nici nu pot sa-mi dau seama care e mai misto! toate sunt ca-lumea! pe bune! mai alesc cea cu plan de ejaculare, cea cu "mi-ai deflorat baietu'" si multe alte! ce mi-e mie ciuda acum e ca a fost in galati saptamana trecuta pentru lansarea cedeului lui si nu am ajuns! :x

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suntem la coltul vesel.. asa ca tb sa avem motive pentru care sa zambim.Nu am somn si imi trec acum prin minte farsele pe care au vrut prieteni de ai mei sa le faca de-a lungul timpul( unii au reusit ,altii nu :pee )

So? sa auzim farse..care vi sa-au facut sau pe care le-ai facut voi.. ( sau pe care aveti de gand sa le faceti.. eventual sa venim cu idei sa va ajutam :pee )

 

ps:sper sa nu mai fie topicul asta pe undeva :) ( oricum eu una nu la-am gasit)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun, incep eu:)

La petrecerea mea de majorat, o prietena tare buna sa-a hotarat sa imi fac o farsa asa faina incat imi venea sa o iau la bataie dupa .Asteptam mai multa lume la petrecere iar ea tb sa vina cu inca 4 persoane.. pe care chiar le asteptam. Ma suna cu o voce f trista si posomorata si imi zice ca nu mai poate sa vina( ea cam zice in ultima clipa ca nu mai poate sa vina)ca are probleme cu mama ei si cu fratele si nu poate..in clipa aceea nu va puteti imagina tonele de nervi pe care mi-i faceam( nu mai pun la calcul faptul ca aveam si nus cate planuri pentru seara respectiva)la inceput am fost calma, am zis ca sun acasa... a zis ca nu, ca nu se mai poate face ceva, evident am inceput sa ridic vocea la ea:de si sa ma cert ..ea se tot scuza, dupa discutia respectiva , mi-a zis ca ma mai suna in 10 min , intre timp sa poata vb cu mama ei si sa rezolve preoblema, eu desigur, eram ca un vulcan prin casa..dintr`o data 5 oameni nu mai veneau.. si apoi .. era in ultima clipa toata faza ..era deja 9 seara..BUn... suna interfonul ,raspund nervoasa...nici nu intelesesem cine a zisese ca e la interfon.ciocane si ma duc la usa, eu cu o fata cailometrica raspund si ce sa vad .. uimire.. pe ea, pretena mea dulceeee si simpatica si restul oamenilor..zambind si zicandu`mi .. SURPRIZA!!! ohhh da si ce surpriza.. imi venea sa ii bat pe toti , deja ma gandeam cum sa ii chinui pentru tortura la care m-au supus:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In clasa a 8a i-am facut o farsa unei colege, de a inebunit saraca vreo 2 pauze. I-m luat din penar un lucru banal: un pix si la-am ascuns unde se astepta cel mai putin (am imprivizat si eu... in sala de clasa :)) si in locul pixului i-am lasat un biletel ce o trimitea la altul si la altul... cred ca au fost vreo 10 astfel de trimiteri, toate cu rima si cu subinteles :) Nu e mare lucru, dar atunci am ras o gramada, vazand-o cautand cu disperare "un lucru la care tinea mult" :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiti antena la ce faza nasoala:......Eram in clasa a x a si venise un coleg nou(care intre noi fie vorba era... cam gata)...si cum el nu chiulea, nu fuma,nu glumea cu noi si statea non stop cu ochisorii in carti ne-am hatarat noi"colectivul de redactie" sa-i facem o farsa, care intr-un final sa-a intors impotriva noastra.Intr-o dimineata ne-am adunat toti, cu pliculetele de zahar vanilat de acaas si ne-am hatarat sa punem in aplicare planul.Ideea era ca in momentul in care intra el in clasa ...noi cei "rau famati"din punctul sau de vedere, sa prizam :) sy noi ca oamenii...si am inceput.Fiecare pe unde apuca tragea pe nas "marfa"la greuceanu .Nu a durat mult si fiecare si-a intrat in rol...unu vorbea cu maica-sa care cica era moarta de vreo 4 ani, unul radea fara motiv, altul injura, unul deja intrase in coma si noi radeam de el..in fine faze de astea.Ghiciti ce a facut victima noastra... :) :) Privind socat spectacolul care noi i-il ofeream cu atat "profesionalism" sa-a dus la director.In momentul in care a intrat directorul in clasa urmarind continuarea sow-lui care deja se lasa cu violuri si alea-alea am ramas toti masca...deja ne faceam ca ploua :)" :)" ;)" "ce ora avem acum?"......aaaaa? "ti-ai facut tema la mate?"..."avem cu diriga?".Dupa multe ore de predici si de mustrari si amenintari va da-ti seama ca singura noastra fericire a fost ca ...nu am fost exmatriculati desi....nu mai era mult.Fza nasoala si nu o recomand nimanui...decat daca persoana respectiva e de incredere sau...vedeti voi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×