Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

eu sunt inebunita dupa melodiile lor...

imi plac in special "vinovatii fara vina" "pisica neagra" si "38".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac foarte mult aceste pasari minuscule insa rapide la zbor, mi-e curtea plina de ele ca le pun nectar peste tot sa se hraneasca. Ce se mai enerveaza pisica ca nu poate s-o prinda !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi plac foarte mult aceste pasari minuscule insa rapide la zbor, mi-e curtea plina de ele ca le pun nectar peste tot sa se hraneasca. Ce se mai enerveaza pisica ca nu poate s-o prinda !!!

:yahoo: :yes: ;) :yahoo: :kiss: :yahoo: ;)

se pare ca cineva nu si-a dat seama ca posteaza la muzica :flowers: ....dragonel..pliiiz..nu sterge asta :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am ascultat Pasarea Colibri de mic. Suna bine. Misto. Dar ce nu-mi place la ei, este ca vin 4 personalitati distincte, fara sa formeze o trupa in adevaratul sens al cuvantului. S-au despartit, si totusi fiecare poate canta ceva din repertoriul trupei.

 

Ca melodii, mi-a placut albumul Bivuac. Apoi sunt multe de pe In cautarea cuibului pierdut, de pe care imi place mai ales epilogul. V-ati prins ca e traducere din Shakespeare, nu? Mie mi-a luat foarte mult timp........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place si o sa-mi placa intotdeauna....de la muzica la texte si la voci....doar "sunt un om pe niste scari.." :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:yahoo: Hai sa dam cu rosii in Shur'tugal, P.Col. nu ieste roacheri! (kidding, pt cei care u v-ati prins)

oops...good point..nici nu m-am uitat la ce rubrica e.....dar clar ca nu e rock... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

offtopic:

 

Nu dati cu rosii in mine, ca thread-ul cu Phoenix l-am lasat la locul lui :yahoo:

Olga... (fara legatura cu Phoenix-ul mentionat de mine...)... welcome to planet Earth... mai pe romaneste - aici se vorbeste de muzICA!!!!

 

ON:

ascultat, placut, reascultat oricand cu placere.

 

 

PS: topic mutat :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×