Sari la conținut
Forum Roportal
yvonne_ni2006

fiecare user este unic?

Postări Recomandate

Am sa incerc sa ridic si eu un topic,daca mai este un topic asemanator,imi cer scuze..

si m-am gandit la urmatoarea tema;Cine se va uita pe acest forum,va trebui sa raspunda sincer la urmatoarea intrebare:"Ce il deosebeste pe el de restul userilor,cel face pe el unic in acest forum"..primul care vine poate sa scrie de exemplu ca el face parasutism,sau ca a sarit cu coarda,sau ca are 15 frati,ca este slobod la gura pe forum,ca este mai indeiferent si ca nu raspunde provocarilor etc..stiu ca fiecare om este unic prin felul sau asa si voi aici pe roportal,fiecare membru are "ceva al sau"

(sa ma scuzati daca titlul temei nu e chiar bun,dar nu prea am inspiratie)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am sa incerc sa ridic si eu un topic,daca mai este un topic asemanator,imi cer scuze..

si m-am gandit la urmatoarea tema;Cine se va uita pe acest forum,va trebui sa raspunda sincer la urmatoarea intrebare:"Ce il deosebeste pe el de restul userilor,cel face pe el unic in acest forum"..primul care vine poate sa scrie de exemplu ca el face parasutism,sau ca a sarit cu coarda,sau ca are 15 frati,ca este slobod la gura pe forum,ca este mai indeiferent si ca nu raspunde provocarilor etc..stiu ca fiecare om este unic prin felul sau asa si voi aici pe roportal,fiecare membru are "ceva al sau"

(sa ma scuzati daca titlul temei nu e chiar bun,dar nu prea am inspiratie)

Suntem unici si irepetabili,fiecare cu matricea lui de la nastere.Insa,in calitate de useri,cu atat mai mult,deoarece nu putem sta de vorba fata in fata si ne ascundem in spatele monitorului.Nu conteaza ce am facut sau facem acum in viata,vrem sa creem o impresie despre noi,numai din cele scrise.Conteaza ca aura pe care o dai sa se mentina luminoasa cat mai mult timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu, ca user, incerc pe forum, prin temele mele sa demonstrez "unora" ca se poate sa discuti si serios - in gluma! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

suntem unici :yes:

fiecare avem altceva de oferit...eu va ofer pupici :stars: si ma rog sa nu va mai vad tristi :doh: :cheer:

 

ma tot gandesc si nu gasesc nimic 'unic' la mine :no: eu vreau sa cred ca sunt un om normal . sau sunt anormala? :o:

esti printre putinii oameni normali :blink: 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
suntem unici :yes:

fiecare avem altceva de oferit...eu va ofer pupici :stars: si ma rog sa nu va mai vad tristi :doh: :cheer:

esti printre putinii oameni normali :blink: :o:

Stimatele mele fete(imi pot permite ca varsta),voi sunteti unice prin ceea ce scrieti,mie imi aduce aminte de susurul cristalin al unui izvor!(fata de razboaiele baietilor)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stimatele mele fete(imi pot permite ca varsta),voi sunteti unice prin ceea ce scrieti,mie imi aduce aminte de susurul cristalin al unui izvor!(fata de razboaiele baietilor)

dar nu numai fetele de pe forum sunt unice... avem si niste baieti pe aici care au niste idei... de toata frumusetea..

in spatele acestui forum se ascund oameni ... in spatele fiecarui user este un om, o persoana care isi exprima ideile... si prin ideile noastre suntem unici :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stimatele mele fete(imi pot permite ca varsta),voi sunteti unice prin ceea ce scrieti,mie imi aduce aminte de susurul cristalin al unui izvor!(fata de razboaiele baietilor)

Multumim de aprecieri :blink: , mai bagati-va nasucul si pe la amoare ..avem nevoie si de sfatul domnilor cu ceva anisori :yes:

 

dar nu numai fetele de pe forum sunt unice... avem si niste baieti pe aici care au niste idei... de toata frumusetea..

:cheer:

sunt....o gramada :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da...toti suntem unici, prin modul de exprimare, prin sinceritatea sau nesinceritatea noastra, prin toanele pe care le avem, prin "nebunia" sau cumintenia fiecaruia...insa ceea ce ne uneste , este tocmai unicitatea.

:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de aprecieri :cry: , mai bagati-va nasucul si pe la amoare ..avem nevoie si de sfatul domnilor cu ceva anisori :cry:

M-am oferit,dar nu stiu pe ce topic,sa impartasesc sfatul meu celor mai tineri(am 61 de ani,35 ani de casatorie si un copil,fata,de 30 ani,casatorita).Nu o fac pe ''mosul'',dar privind serviciul,casatoria,copiii,pot sa va feresc sa va mai izbiti cu capul de pragul de sus...Repetarea experientei nu este obligatorie...

Cei ce doresc pot sa-mi scrie pe adresa de e-mail din ''Profil''!

Apropo,vad ca a aparut si avatarul sotiei mele Wilma(eu fiind Fred Flinstone)???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×