Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
roportal

Mutu, suspect de dopaj!

Recommended Posts

Pana la un comunicat oficial, prefer sa cred ca e doar un zvon... daca insa se va dovedi ca Mutu sa-a dopat, vom pierde un mare talent, iar calificarea "nationalei" la Mondiale sa-ar putea transforma intr-o utopie... :cry:

Sper ca nu este decat o eroare,un zvon nefondat!

Glumind putin,as spune ca nu ar fi de mirare daca sa-ar descoperi ca Mutu isi procura cocaina pe filiera Raluca Sandu-Ion Ion Tiriac! ::cry:: ::cry:: ::cry::

Probabil avea parte de reducere ::cry:: :twisted:

PS: Pentru binele "nationalei" sper totusi sa fie vorba doar de un zvon :?

Sa speram ca este doar un zvon.

Imi vine greu sa cred ca, cineva poate sa fie atat de prost incat sa dea cu piciorul la o cariera reusta si la o gramada de bani pentru droguri.

Sa speram ca este doar un zvon.

Imi vine greu sa cred ca, cineva poate sa fie atat de prost incat sa dea cu piciorul la o cariera reusta si la o gramada de bani pentru droguri.

Si uite ca a fost atat de prost!

Tocmai a confirmat Gica Popescu ca Mutu a fost depistat pozitiv la test!

Imi vine sa mut mesajul la Coltul Trist :cry:

Imi pare rau de nationala ca a pierdut un jucator valoros :cry: si imi vine sa-la ... pe Mutu pentru prostia de care a dat dovada (asta e nu le poti avea pe toate).

Hagi, Gica Popescu, Ilie Dumitrescu, Dan Petrescu... o tempora, o mores !! Ce vremuri mai erau, ieseam in strada entuziasmati . Acum ne e rusine cu ei...

Nu stiu ce ar mai putea fi spus acum... citesc ziarele si nu pot sa cred... Mutu si-a ratat cariera... din acel mare talent caruia i se intrevedea o cariera stralucita, a ajuns un... drogat... speechless... :?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this