Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt momente cand prietenul nostru cel mai bun,cainele,face cea mai mare prostie,aceea de a fugi,de a se rataci,etc.stapanii indurerati de multe ori raman fara aceste animale...asa ca poate asta e o cale[daca-mi ziceti utopic....va musc] :yahoo:

 

mesaj primit pe mess:

 

''Am gasit aseara in zona Turda, 1 Mai,acest caine superb, ciobanesc german, cred ca are 1 an, e dresat si e foarte speriat. Cu siguranta cineva plange dupa el. Va rog dati mesajul asta mai departe poate ii gasim stapanul. Multumesc Rel tel:0745885294''

stapanul ar face bine sa se grabeasca...altfel il iau eu :yahoo:

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu exista om care sa nu fi primit acest mesaj. l-am primit de 3 ori pana acum pe messenger.. si acum il citesc si aici pe roportal. imi pare rau pt cel care l-a pierdut.. sper sa il gaseasca..

(apreciez solidaritatea la acest subiect)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uneori,un caine merita dragostea noastra mai mult decit un om!

Pentru cei care sunt interesati,care iubesc cainii,poate acest site ai va ajuta in vreun fel...

Poate, ca sa-si imbogateasca cunostintele,sa afle o adresa,sau sa adopte un prieten credincios.

http://www.imperecheri.ro/index.php?loc=rasa&id_rasa=24

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gasit catewlusa caniche , talie mijlocie zona Dristor , Laborator , mcDONALD's , caut proprietarul , nu percep reconpensa

contctati la tf .0720 20 52 96

post-86570-1173881325_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Langa o padure,aproape de Brasov se afla abandonata de mult timp o femelutza de Husky Siberian in varsta de 3-4 ani. Este nevoie urgenta de un adapost provizoriu pana ii vom putea gasi stapan..Femelutza este frumoasa:gri-alb cu ochi albastri si sunt sigura ca se va integra rapid intr-o noua familie.Tot ce trebuie sa ii dam este o sansa!

Va rog faceti tot posibilul sa ajutati sa salvam acest sufletzel!

Detalii la:0742832351 sau octavia_pescariu@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ANUNT F F F IMPORTANT

 

Astazi 14.08.2007 in zona Marasesti s-a gasit un pechinez negru cu o pata alba pe burtica, e fetita, e castrata si f f f speriata. Daca stapanii se sesizeaza ii rog sa sunt la nr de tel 0726508900 Vali

 

Dar daca este cineva doritor sa o infieze deasemenea il rog sa sune la 0726508900 cat mai urgent

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×