Sari la conținut
Forum Roportal
Rayn

Anomaliie 2022

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am decis sa redeschid un topic pe aceasta tema, dupa ce la sfarsitul iernii 2022, in toata splendoarea minciunilor oficiale. topicul despre anomaliile conflictului din Ucraina a fost inchis la ordin,

(io zic ca la ordin pentru ca nu vad alt motiv rezonabil),

tot asa precum s-au manifestat diversele forma de cenzura pandemica covid.


Asadar, a inceput toamna anului 2022, a trecut juma" de an de razboi oficial si n-am vazut, auzit inca de aviatie. Oare ce s-o fi intamplat?
Spre deosebire de razboiul din Kosovo cand atacurile aeriene ale NATO au durat în perioada 24 martie 1999 - 10 iunie 1999........fără aprobarea expresă a Consiliului de Securitate al ONU  !!!! in acest asa-zis razboi auzim doar de rachete, drone, tancuri si orice mai mint astia oficiali.


asta ar fi prima anomalie


apoi


criza energetica promulgata oficial ca si cauza a "razboiului lui Putin"
pai, mai nene oficialule, crezi ca toti oamenii au uitat ca s-a tot batut apa-n piua cu liberalizarea pietei de energie?
mai nene oficialule, crezi ca toti oamenii au uitat ca in toamna anului 2021 au crescut brusc preturile la carburanti si la facturi energie ?
toate astea se intamplau cu 4-5 luni inainte ca acest asa-zis razboi sa aiba loc

o sa incep sa insir contradictiile ....

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 9/30/2022 at 9:45 PM, Motorină said:

Complet on-topic, las si eu pozele astea aici....

fiecare cu....cat il duce mintea...


prima mare anomalie a acestui an 2022 este incheierea brusca si fara nicio explicatie oficiala a pandemiei covid
a 2-a mare anomalie a acestui an 2022 este conflictul din Ucraina
 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, Rayn a spus:

fiecare cu....cat il duce mintea...
 

Iarta-ma daca am depasit vreo limita.

Sper ca p'asta o intelegi:

Sexy Girl Lady In Sexy Panty And Bra 32 Size Sets New Design - Buy Bra New  Design,Girls In Bra Panty,Sexy Panty And Bra Sets Product on Alibaba.com

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai...nu stiu ce lucrati voi acolo...

Motorină

inteleg ca faceai o bomba pentru pod si ca visezi la 70 de fecioare, dar nu-i cazul sa te dai in vileag!

 

ce ma doare e ca a cazut site-ul World of Tanks

 

(WoT) is a massively multiplayer online game developed by Belarusian company Wargaming

 

variante de rezerva= 

StarCraft II

League of Legends

 

 

 

Editat de Rayn
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poftim anomalie: se sparg conturi de Facebook cu ceva vechime, se înlocuiesc pozele și datele cu ale unor așa ziși cetățeni americani/europeni, apoi reacționează/comentează pe la subiecte de propagandă.

 

received_662126425323058_edit_364817002931309.jpg

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am primit si eu dar nu ma mai surprinde nimic, ca mi-a deschis cu ceva timp in urma un cont cineva unde eu n-am drept sa postez, pe urma un alt cont.  

Sint considerata si spioana rusoaica, ca exista multe femei cu acea nume in Rusia si fostele state, dar e si o turcoaica, artista de cinema/serial!!!

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

One Health Joint Plan of Action

 

un fel de ...

reguli de urmat la scară globală

un cadru pentru acțiuni colective și coordonate 

consiliere politică și legislativă și asistență tehnic

 

un nou protocol va asteapta...

scriu va asteapta special pentru userii astia tip enki ...obisnuiti deja cu ....poarta masca, ditanteaza-te social...vaccineaza-te...

Editat de Rayn
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"George Oprea, cunoscut drept George de la Urziceni, unul dintre cei mai cunoscuți și apreciați clarinetiști din România, a murit azi-noapte. Artistul a a fost răpus de o boală care nu a putut fi tratată, cancer la plămâni. Vineri seară, muzicianul a murit subit, iar vestea a cutremurat întreaga lume a manelelor." 

*COVID a fost, dar nu se vrea spune acel nume, cancer este mai acceptabil.*

https://www.stirilekanald.ro/doliu-in-lumea-manelelor-george-oprea-a-murit-la-doar-41-de-ani-a-murit-nu-pot-sa-cred-20263723

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×