Sari la conținut
Forum Roportal
gargbird

Survivor România 2022

Faimoși vs Războinici  

7 membri au votat

  1. 1. Cine va câștiga?

    • Faimoșii
      3
    • Războinicii
      4


Postări Recomandate

Ești cumva implicat să faci reclamă la acest show? Pe bune, glumești sau?...:laugh:

Am văzut  și io câteva episoade. Vrei să zici că e vorba de porcăria aia, cu Zanidache, Jador, printre alții? :laugh: E unul din cele mai dobitoace, ever, show-uri pe care le-am văzut. Și mă refer, nu în ultimul rând, la modul în care se face departajearea. Nicio treabă cu criteriul competitivității, nici cu fairplay-ul! E vorba doar de de voturile date de o gașcă sau alta, de fapt, e vorba doar de moftul și voința organizatorilor. E o farsă, de la început și până la sfârșit!

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
23 minutes ago, gargbird said:

Lupta de pe traseu e reală.

Din ce-am văzut io, da, lupta pe traseu a fost singura luptă reală! În rest, departajeara a fost departe de a se face pe baza luptei de pe traseu, a fost doar, pur și simplu, bătaie de joc! Sau hai să spunem, doar show. Însă un show de o proastă calitate. Mă rog, just părerea mea. 

Oki, scuză-mă că am intervenit. Poate că acest show se vede astfel numai prin prisma unei minorități, căreia îi aparțin. Poate că el însuși este fain în esență. Nu te încrâncena de părerea mea, trăiască Survivor 2022! :smile:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 19 ore, Vriies a spus:

Din ce-am văzut io, da, lupta pe traseu a fost singura luptă reală! În rest, departajeara a fost departe de a se face pe baza luptei de pe traseu, a fost doar, pur și simplu, bătaie de joc! Sau hai să spunem, doar show. Însă un show de o proastă calitate. Mă rog, just părerea mea. 

Oki, scuză-mă că am intervenit. Poate că acest show se vede astfel numai prin prisma unei minorități, căreia îi aparțin. Poate că el însuși este fain în esență. Nu te încrâncena de părerea mea, trăiască Survivor 2022! :smile:

Nu mă încrăcănez deloc și nu trebuie să te scuzi că ai o părere diferită de a mea. 

Mie îmi place maxim competiția de pe traseu. Mă bate gândul să mă înscriu și eu, deși sunt cam "trecut".

Aia cu voturi, chestii, e politică, peste tot e aceeași mizerie. 

Da' într-o țară în care copiii fac la școală două ore (!!!) de sport pe săptămână, o asemenea emisiune e de-a dreptul inspirațională.

Bine, nenea Iohannis m-ar contrazice, el e cu golful, un sport accesibil tuturor românilor. Mă rog, unii nu au crose, dar folosesc sape, săbii, bâte de baseball.  

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 hours ago, gargbird said:

Mie îmi place maxim competiția de pe traseu. Mă bate gândul să mă înscriu și eu, deși sunt cam "trecut"

N-ai curaj!

Mie-mi place Asia Express. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 32 minute, Amarena a spus:

N-ai curaj!

Mie-mi place Asia Express. 

N-am curaj, na. 

Invidioaso.

Da' așea cum mă vezi, aș merge umăr la umăr cu mulți dintre concurenții din acest an.

Bine, nu cu Roxana Ciuhonpescu sau cum o cheamă, că aia are 3 metri și eu sunt pitic.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum observ că undeva mai sus am scris: „departajeara”! Halal! Nuș cum dreak a apărut acolo e-ul, inserat aiurea între j și a! În loc să fie, firesc,  între r și a. 

Unde ești, Amareno? :laugh:

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 1/17/2022 at 7:55 PM, Rodica` said:

Eu nu ma uit dar țin cu Smărăndescu. :boxing:

Cu cine, mey?...Cu mardeiașul  ăla, rudimentar în gândire și faptă? :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×