Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Conteaza trecutul fetelor ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare dragii mei. Avand in vedere ca de ani de zile trage forumul asta sa moara, o sa profit de ocazia intalnirii unei noi fete sa il mai resuscitez putin. Asadar, am intalnit o fata draguta foc. N-am mai cunoscut pana acum asa fata. Si vorbind noi de fostele noastre relatii, s-a plans si ea de un fost, ca na, asa se face, ca sa te faca sa te simti important. Dar apoi m-am uitat si pe facebook-ul tipului, si chiar e grav de tot. Mi-e sa nu aiba si ceva crime la activ. Pe cat e ea de draguta, pe atat e ala de dubios. Nici nu-mi vine sa cred ca o fata asa draguta ca ea a putut sa fie cu un tip ca ala. Asadar, are rost sa mai continui relatia cu ea ? Sa consider ca era si ea mica si inocenta sau e un indiciu mai profund ca mai bine sa nu mai continui ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, noroc ca nu lasi forumul sa moara :lol2:

Daca te simti bine cu ea, mergi inainte. Rezuma-te exclusiv la problemele dintre voi.

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ea mai are vreo legatura cu ala, ala mai vrea ceva de la ea? e gelos ala? o urmareste, o hartuieste?

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a ha ha haha

N-ai cum.

Roag-o pe tipa sa il invite la o cafea in 3 si ii pui intrebarile direct, asa, cum face un barbat cu demnitate si chinuit de dileme existentiale.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu te simti in siguranta in compania ei si crezi ca ar fi parte sau este chiar complice in crima cu individul dubios, trateaza situatia ca un spion.   Nu pui nimic la inima si suflet, doar vorbesti cu ea banalitati sa vezi ce doreste, ca si Sherlock Holmes, investighezi cazul.  Am mai auzit odata chiar demult de o fata care se tot plangea de situatie in care a trait cu un fost ca sa fie doar una care pune pune piciorul in prag cand se deschide usa, iar tipul termina treaba dupa ce ea a devenit persoana de incredere.   

Al tau e jocul ce faci cu "balonul" ca in fotbal, vezi tu unde-l plasezi.   In conditii normale trecutul nu trebuie sa conteze, decat viitorul.   

Cand incepe sa te intrebe de bani, atunci sa fi atent la fiecare cuvant, de obicei acolo se rupe macaroana!!!   Desigur faci ce vrei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a ha ha

sau mai bine angajeaza un detectiv particular.

Editat de Stu'
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 20 minute, Stu' a spus:

a ha ha haha

N-ai cum.

Roag-o pe tipa sa il invite la o cafea in 3 si ii pui intrebarile direct, asa, cum face un barbat cu demnitate si chinuit de dileme existentiale.

Stu, chiar ti-l inchipui pe NicolaeT interogandu-l pe ala? Ala care din cum il descrie el, pare a avea poze cu sabii ninja pe facebook, si poze de la parnaie cu colegii de celula...

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 minute, Enki a spus:

Stu, chiar ti-l inchipui pe NicolaeT interogandu-l pe ala? Ala care din cum il descrie el, pare a avea poze cu sabii ninja pe facebook, si poze de la parnaie cu colegii de celula...

nu, n-are el asa tupeu. dar daca o roaga pe fata sa faca asta, intelege si tipa ce sperieti a bagat informatia in el si poate ca ajung sa discute ca doi adulti adolescenti, fatis, fara sa se mai complice atata.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×