Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
deea_s

Bitza

Recommended Posts

Pai ce sa zic ... la-am ascultat nu pare cine stie ce , singura melodie care e hip hop adevarat e urmatorul pas dar mai sunt cateva melodii misto ... oricum nu se ridica la asteptarile mele ...

Ce parere aveti despre noul album de la Bita?

Cine e si Bita ?? ::evil::

hai ca ejti tare ConteleDracaula:))...Bita e un cantaret de muzica hip-hop care a facut parte pe vremuri din formatia Ro-Mania:)...mie mi se pare oca albumul..cea mai tare piesa mi se pare memento mori

::evil:: ::): adevarul e ca nu prea mai ascult muzica romaneasca. Sau ma rog, ascult foarte putine trupe. de la noi...

bita a fost la ro-mania!. ::x: DAMN !!! this is nasty!! sa trecem peste!!! the thing is ca..albumu' e oca....piesa "vorbeste vinu" e faina, dar mai faina e piesa de la parazitii..the original stuff..si faza aia cu "vrrrr" e ::x: asa..in rest... :doubt:

fiecare cu gusturile lui!

Da e remacae dupa mel celor de la Parazitii....eu sunt fan Para dar ascult si Bita:).......a facut treaba buna cu albumu` asta....

E super tava nou album a lu Bita comparand cu alte albume romanesti cum ar fi Codu penal sau alti flamanzi care canta numai abureli gg melodia Moartea ficatului si e prea super tare Ombladon dupa mine e cel mai tare rapper din Romania si in rest cam asta-i peace

mah eu nus'cei cu bita..da nu la-am asc si nici nu vreau sa-la doar pentru faza care a repetat-o careva de pe aici(ca o cantat in ro-mania)deci..mi se pare..bleah..si nus'cum de si-o revenit intrun mod atat de spectaculos incat sa cante hip-hop.si da ombladon ii tare..la fel si parazitii..cei a lor e a lor..si cu nimeni din tara asta de cacat nu-i poti compara(deocamdata)..