Sari la conținut
Forum Roportal
mareexecutor

CODUL LUI DA VINCI-FILMUL.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

L-am vazut azi. Mai sincer nu m-as mai duce inca o data la el. Cel putin nu in urmatoarele 6 luni. Daca ar fi sa dau o nota de la 1 la 10 ..un 8.(de fapt intre 7,5 si 8 ). Actorii..hm(nici Tom Hanks nu straluceste). Imaginea "la zi" in domeniu-nimic de zis. Muzica..fada nu tin minte vreo tema interesanta....parca la sfarsit ceva Ennio Moriccone. Ca sa rezum..m-i s-a parut un film facut in pripa. Adica nu cumva sa le ia altcineva drepturili(de autor). Cartea nu am citit-o desi o am de doo luni. Am s-o.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dezamagire totala :airkiss: la fel ca si cartea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dezamagire totala :yahoo: la fel ca si cartea

trebuia vazut, nu e o capodopera, dar ... de c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aveti careva subtitrarea in romana la codul lui davinci pls?

:yahoo: :yahoo:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vazut,pemtru ca spre deosebire de altii nu imi place sa-mi dau cu parerea despre lucruri despre care nu am habar.Mai rau decat cartea credeam ca nu se poate dar,industria cinematografica continua sa ma surprinda...

Pana la urma filmul nu prezinta decat o noua trista exemplificare a celei mai vechi meserii ,cum se spune:Prostitutia.Adica cum niste actori ca Hanks,Reno si chiar Tautou ajung sa joace ,din considerente financiare in asemnea tampenie

Jucat jenant,facut prost..rezultatul este lamentabil:dar pana la urma respectivii raman cu banii.Problema o reprezinta insa marea masa de idioti,de o cultura si un gust indoielnic ce ajung sa-l aprecieze(ba le mai da si de gandit!)

Cartea era doar un basm de facut bani.Filmul o intrece fiind un memorabil rahat!

Vorba lui condor.."next".pt ca din pacate vor urma inca atatea,doar exista un public care o cere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×