Sari la conținut
Forum Roportal
cara

Noi femeile...Si problemele noastre...

Postări Recomandate

Buna!Pt unii poate va parea absurd subiectul ales de mine,dar e destul de important.Stiu multe femei care detesta clipa cand ajung la un control ginecologic,mai ales daca medicul e barbat.Cum sa depasim aceasta situatie?Cum sa trecem peste sentimentul de jena?...Daca cineva imi poate recomanda un ginecolog bun,din Bucuresti,va voi fi recunoscatoare.Pe curand!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!Pt unii poate va parea absurd subiectul ales de mine,dar e destul de important.Stiu multe femei care detesta clipa cand ajung la un control ginecologic,mai ales daca medicul e barbat.Cum sa depasim aceasta situatie?Cum sa trecem peste sentimentul de jena?...Daca cineva imi poate recomanda un ginecolog bun,din Bucuresti,va voi fi recunoscatoare.Pe curand!!!

Depinde de medic. Din ce-am auzit de la prietenele mele, cel mai rau se poarta cu tine femeile-ginecolog de 50 de ani. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multe femei care detesta clipa cand ajung la un control ginecologic,mai ales daca medicul e barbat.Cum sa depasim aceasta situatie?Cum sa trecem peste sentimentul de jena?...
gandeste-te ca este exact ca la dentist, doar ca nu deschizi gura...

la mine a mers!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un an de zile mi`a luat sa`mi fac curaj sa merg la ginecolog...pana ce am realizat ca trebuie sa o fac neaparat si m`am dus(mai mult de nevoie).la mine o fost ok...pentru ca nu am apucat sa realizez ca eu eram deja pe capra...se grabea doctorita la care m`am dus si totul a fost pe fuga...si dupa prima data totul a fost floare la ureche ..pt mine:)..iti urez bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate un medic ginecolog femeie va rezolva problema. De ce nu vorbesti cu medicul de familie sa iti recomande o femeie ca medic ginecolog? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!Pt unii poate va parea absurd subiectul ales de mine,dar e destul de important.Stiu multe femei care detesta clipa cand ajung la un control ginecologic,mai ales daca medicul e barbat.

 

Cum sa depasim aceasta situatie?Cum sa trecem peste sentimentul de jena?...Daca cineva imi poate recomanda un ginecolog bun,din Bucuresti,va voi fi recunoscatoare.Pe curand!!!

 

 

Prima, NU imagina ca acel doctor ar fi interesat de tine ca femeie.

 

Alta, cum citesti aici o sa vezi topic (cuvint foarte romanesc) unde se vorbeste cum se prezinta in fata iubitului fara par pe partile intime sa-l facem sa aiba placere la un oral sex pana-i proaspat epilata pasarica !!!

 

Daca la acest sex party inviti cu picoarele desfacute amantul, de ce ai avea probleme cu doctorul ??? ca-ti fixeaza ceea ce a lasat in urma petrecaretii !!!

 

NU scriu de tine, doar ca exemplu cum sa pui problema sa bati jena !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma gandesc asa .. La cate a vazut asta la viata lui.... !!! Normal ca daca vreau, gasesc si contraargumente, ca e tanar, ca nu stiu ce (n-am gasit medici tineri pana acuma :rot: ) Dar cei la care am fost s-au purtat foarte profesional, ca si cum m-ar fi consultat la mana sau ... :crazy: Cred ca n-avem de ce sa ne jenam, doar in cazul in careavem vreo boala mai .. :lol2: E un medic ca oricare altul.. nu se uita acolo, baga doar mana sau, cum a fost la mine, ecograful (ecografie interna). Jena e de moment, cand te cracesti pe masa aia.. Vreausa zic ca in italia nu sunt mese din-astea asa inalte, nu ridici picioarele pana la cer.. la noi e mai aiurea... Cred ca mi-a trecut jena la nastere, ca ne facea toaleta (eram cu cezariana) de doua ori pe zi... Sus-jos pe masa aia vreo patru zile.. M-am invatat :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Jena e de moment, important e rezultatul cand iesi de acolo. Prima oara cand am fost pe capra, adica inainte sa urc, credeam ca o sa cada tavanul ala pe mine.Imi ardea fata, era un medic. Si el foarte natural ma intreaba : Doamna, stiti cum trebuie sa va asezati? :crazy: Ei bine, cand am ajuns in sfarsit in pozitia dorita, ma uitam la tavanul alb si parca nu eram eu. Cand am coborat si m-am imbracat... huh,.... am scapat!!! uitasem de jena, uitasem de tot, eram fericita.... aveam acolo un baby mic. Asa ca fetelor....fara jena!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!Pt unii poate va parea absurd subiectul ales de mine,dar e destul de important.Stiu multe femei care detesta clipa cand ajung la un control ginecologic,mai ales daca medicul e barbat.Cum sa depasim aceasta situatie?Cum sa trecem peste sentimentul de jena?...Daca cineva imi poate recomanda un ginecolog bun,din Bucuresti,va voi fi recunoscatoare.Pe curand!!!

 

 

Buna! Uite eu iti pot recomanda medicul meu, este destul de in varsta, dar este un medic f bun. Are si o asistenta in varsta, foarte de treaba. Crede-ma ca la ei, daca ai o pb te duci de placere. Iti face si un fel de analize pe loc, prescrie retete f eficiente si relativ ieftine. Si iti explica f bine, pe intelesul tau, absolut tot ce ai nevoie sa stii. Consultatia cred ca e in jur de 300.000 lei. Se numeste Ciuca Traian. Adresa: Bd. Pacii 102-104, bloc 20, sc. 4, et. 2, ap.129, sector 6. Este in Militari, intre statiile de metrou Armata Poporului si Gorjului. De la Gorjului mai mergi maxim 100 m inapoi. Programul este: luni, marti, miercuri: 14.00 - 19.00 si sambata de la 9.00 - 12.00. Nr tel: 021.772.43.72. Este nr de acasa, nu de la cabinet. Ti-l recomand cu toata increderea.

Numai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!Pt unii poate va parea absurd subiectul ales de mine,dar e destul de important.Stiu multe femei care detesta clipa cand ajung la un control ginecologic,mai ales daca medicul e barbat.Cum sa depasim aceasta situatie?Cum sa trecem peste sentimentul de jena?...Daca cineva imi poate recomanda un ginecolog bun,din Bucuresti,va voi fi recunoscatoare.Pe curand!!!

 

 

Buna! Uite eu iti pot recomanda medicul meu, este destul de in varsta, dar este un medic f bun. Are si o asistenta in varsta, foarte de treaba. Crede-ma ca la ei, daca ai o pb te duci de placere. Iti face si un fel de analize pe loc, prescrie retete f eficiente si relativ ieftine. Si iti explica f bine, pe intelesul tau, absolut tot ce ai nevoie sa stii. Consultatia cred ca e in jur de 300.000 lei. Se numeste Ciuca Traian. Adresa: Bd. Pacii 102-104, bloc 20, sc. 4, et. 2, ap.129, sector 6. Este in Militari, intre statiile de metrou Armata Poporului si Gorjului. De la Gorjului mai mergi maxim 100 m inapoi. Programul este: luni, marti, miercuri: 14.00 - 19.00 si sambata de la 9.00 - 12.00. Nr tel: 021.772.43.72. Este nr de acasa, nu de la cabinet. Ti-l recomand cu toata increderea.

Numai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×