Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

imi plac mult, mai ales melodile "aquarius" ,"stand my ground" si "ice queen". oricum solista are o voce de exceptie, seamana putin cu cea de la evanescence.

Editat de kisstina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

misto gagica :D mother earth imi place mult si spre surprinderea mea am vazut ca a dat video pe un post romanesc( nu mai stiu care ca toate sunt la fel de proaste 8) )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place within temptation... gagica are voce frumoasa si sunt dragute si instrumentalele. ice queen, never ending story, mother earth, stand my ground....pe astea le pot numi...imi plac si altele. nu-i ocolesc cand sare winamp pe ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place mult de tot formatia, dar mi se pare ca seamana oarecum cu Nightwish.. anyway.. Within Temptation is better.. favs: Angels, See Who I Am, Ice Queen, Deceiver of fools, and many more..

Editat de ana_maria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu vazusem ca exista un topic despre Within Temptation. Dap, solista suna bine si instrumentalul e chiar ok. E ceva mai elevat (sau de nisa?) decat Nightwish.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu neaparat mai elevat decat Nightwish, mie imi plce mai mult orchestra de la Nightwish dar daca asculti prea mult incepe sa te zgarie pe creier vocea tarjei;solista de la within tempation are o voce mai atragatoare :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Within Temptation...formatia mea preferata! au gen de muzica mai aparte...care nu are cum sa nu iti placa...! ador melodiile memories si ice queen :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×