Sari la conținut
Forum Roportal
valentynos

ROMANIA Incotro ?

Postări Recomandate

Incotro se indreapta Romania ..o tara frumoasa cu niste conducatori jalnici sub orice critica...care fura ca in codru din tara asta minunata. 8) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incotro se indreapta Romania ..o tara frumoasa cu niste conducatori jalnici sub orice critica...care fura ca in codru din tara asta minunata. 8) :D

In Uniune :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

herald, teoria ta este buna... chiar optimista... insa realitatea este alta... chiar de intram in UE, nu tot aceiasi "Politicieni de doi lei, care controleaza tara si economia printr-un protectionism atroce, derivat din ideile economice interbelice" (cum bine spui tu) ne vor conduce?...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu n-am incredere in tara asta deloc si mai ales in oamenii ei ! suntem toti o apa si-un pamant . n-am vazut pe nimeni iesind in strada sa-si spuna pasul , toti ne plangem pe la colturi , pe la forum , la vecini ! dar n-am vazut iesiri in strada, greve de proportii (nu prefacatoriile astea din ultimul timp) ...

 

m-am saturat si de discursul asta pe care il tin eu aici - ca suntem toti o apa si-un pamant !

dupa mine Romania o sa faca acelasi bors pe care l-a facut dintotdeauna, niciodata in istoria asta nenorocita a tarisoarei asteia nenorocita n-am fost in stare sa avem o atitudine constanta si sa ducem la capat ce am inceput !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×