Sari la conținut
Forum Roportal
sacatiz

daca te lasi de facultate...

Postări Recomandate

Daca vrei sa te lasi de facultate,sa spunem in anul x primesti ceva de genul atestat de studii superioare generale?Sau nu mai exista chestia asta?Pe siteul ministerului educatiei nu spune,desi eu am citit de asa ceva pe un site ,dar nu mai stiu care...Daca stiti ceva de genul asta va rog sa ma anuntati.Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca vrei sa te lasi de facultate,sa spunem in anul x primesti ceva de genul atestat de studii superioare generale?Sau nu mai exista chestia asta?Pe siteul ministerului educatiei nu spune,desi eu am citit de asa ceva pe un site ,dar nu mai stiu care...Daca stiti ceva de genul asta va rog sa ma anuntati.Multumesc

 

Dupa doi ani primesti ceva la mana...nu stiu sigur ce, dar probabil este echivalentul colegiului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa doi ani primesti ceva la mana...nu stiu sigur ce, dar probabil este echivalentul colegiului.

eu nu am auzit asa ceva,din contra...fara licenta inseamna ''cu studii medii''.

PS. termina-ti scoala,altfel vei regreta toata viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

probabil ca depinde si de facultate. de exemplu la automatica si calculatoare ti se da ceva. dar de ce nu intrebi la secretariatul facultatii, in loc sa postezi tampenii aici? cum sa te lasi de facultate? cum o fi numai termin-o, sa ai diploma aceea macar, altfel i-ai facut degeaba pe primii x. sau poate vrei sa te duci la alta. dar chiar si asa nu da cu piciorul in asta, daca tot ai inceput ceva. gandeste-te ffff bine ce faci!!!

 

eu nu am auzit asa ceva,din contra...fara licenta inseamna ''cu studii medii''.

PS. termina-ti scoala,altfel vei regreta toata viata.

 

nu exista licenta peste tot...unii fac proj de diploma si atat.....:crazy: :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
probabil ca depinde si de facultate. de exemplu la automatica si calculatoare ti se da ceva. dar de ce nu intrebi la secretariatul facultatii, in loc sa postezi tampenii aici? cum sa te lasi de facultate? cum o fi numai termin-o, sa ai diploma aceea macar, altfel i-ai facut degeaba pe primii x. sau poate vrei sa te duci la alta. dar chiar si asa nu da cu piciorul in asta, daca tot ai inceput ceva. gandeste-te ffff bine ce faci!!!

nu exista licenta peste tot...unii fac proj de diploma si atat.....:rock: :friends:

corect. la arhitectura de ex...dar eu am dat cazul general...licenta :crazy:

subscriu la ideea cu secretariatul........si la continuarea studiilor.

viata de student e grea...dar merita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
subscriu la ideea sa va terminati studiile, caci veti regreta mai tarziu. o spun din proprie experienta. :friends:

 

Sa va terminati studiile cu conditia sa luati si licenta.

 

Va spun din proprie experienta. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt studenta.. si desi imi e destul de greu pe la facultate nici nu ma gandesc sa renunt... asa ca termina studiile si nu mai veni cu idei din astea... :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca vrei sa te lasi de facultate,sa spunem in anul x primesti ceva de genul atestat de studii superioare generale?Sau nu mai exista chestia asta?Pe siteul ministerului educatiei nu spune,desi eu am citit de asa ceva pe un site ,dar nu mai stiu care...Daca stiti ceva de genul asta va rog sa ma anuntati.Multumesc

Pune mana si termina ce-ai inceput, mai tz o sa-ti para rau. Am avut si eu tentaive de a renunta. In al doilea an imi era f greu si cu serv si scoala si examene pe la CECCAR...

 

Hai!!! trage aer in piept, gandeste-te cat de mult te poate ajuta in viitor si mergi la scoala.

Bafta :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Moamaaa ce ati sarit toti pe saracul om (sau parca e "oama"). Si doar a pus o intrebare. Unde ati vazut voi ca vrea sa se lase?!

Editat de ariana2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×