Sari la conținut
Forum Roportal
kyroptus

Scade interesul... (ptr. roportal)

Postări Recomandate

Stimabile...

 

Eu zic ca e foarte intersant de vazut ca scade interesul pentru discutiile de pe roportal (dupa cate se vede).

Eu am o propunere pentru tine (si cred ca o sa-ti placa) e vorba de statistici spataminale si lunare ale membrilor de pe forum...

daca subiectul te intereseaza (si eu consider ca e ceva inedit) hai sa-i dam o sansa.

Bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chestiunea a fost deja luata in "colimator" pe forumul moderatorilor si este "in lucru":!: :dee

Va multumim pentru interesul afisat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stimabile...

 

Eu zic ca e foarte intersant de vazut ca scade interesul pentru discutiile de pe roportal (dupa cate se vede).

Eu am o propunere pentru tine (si cred ca o sa-ti placa) e vorba de statistici spataminale si lunare ale membrilor de pe forum...

daca subiectul te intereseaza (si eu consider ca e ceva inedit) hai sa-i dam o sansa.

Bafta!

se poate a ma lamuri si pe mine ...ce va sa zica ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chestiunea a fost deja luata in "colimator" pe forumul moderatorilor si este "in lucru":!: :dee

Va multumim pentru interesul afisat.

 

... vai dar cat de protocolara ai devenit in ultima perioada! Probabil e de vina statutul de guvernator? :evil:

 

Nu ma lua asa de tare ca ma speriu'! Eu am facut doar o semnalare. :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stimabile...

 

Eu zic ca e foarte intersant de vazut ca scade interesul pentru discutiile de pe roportal (dupa cate se vede).

Eu am o propunere pentru tine (si cred ca o sa-ti placa) e vorba de statistici spataminale si lunare ale membrilor de pe forum...

daca subiectul te intereseaza (si eu consider ca e ceva inedit) hai sa-i dam o sansa.

Bafta!

se poate a ma lamuri si pe mine ...ce va sa zica ???

 

Spune-mi ce nu intelegi?... (Grafice de statistica frumos colorate care sa ridice in slava cerului inima si ochiul vizitatorului, care se chinuie sa vorbeasca pe forum.)

 

sa-a mai facut putina lumina? :evil:

 

Bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... vai dar cat de protocolara ai devenit in ultima perioada! Probabil e de vina statutul de guvernator? :evil:

 

Nu ma lua asa de tare ca ma speriu'! Eu am facut doar o semnalare. :pee

 

::): nu incercam sa fiu protocolara cu tine :), era un raspuns adresat tuturor. La plural. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oca, imi pare rau ca am raspuns, probabil era mai bine sa tac si sa-mi vad de treaba mea. Dupa cum am spus, raspunsul era la plural pentru ca in afara de tine, la acest subiect a mai postat si monique. Nu am dorit decat sa fiu eficienta, insa se pare ca am da-to in bara. Inca o data cer scuze daca am parut deplasata.

O zi buna tuturor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oca,imi pare rau ca am raspuns, probabil era mai bine sa tac si sa-mi vad de treaba mea. Dupa cum am spus, raspunsul era la plural pentru ca in afara de tine, la acest subiect a mai postat si monique. Nu am dorit decat sa fiu eficienta, insa se pare ca am da-to in bara. Inca o data cer scuze daca am parut deplasata.

O zi buna tuturor.

 

Nu trebuie sa-ti para rau, asta e si rolul discutiilor de pe forum. Nu fi suparata... trece "cu putina apa rece"! :evil:

 

Bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×