Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Ei bine, dorinta multora va deveni in aceasta vara realitate: celebra Shakira va concerta pe data de 18 iulie la Timisoara, pe stadionul Dan Paltinisanu. Biletele au un pret ok, zic eu, variind intre 500.000 Rol si peste 1.000.000 ROL . Este o veste foarte buna pentru toti fanii shakirei si un semn bun pentru acest gen de evenimente, stiut fiind faptul ca anul acesta tara noastra va fi "vizitata" si de alte vedete internationale de calibru (50 CENT, Vaya Con Dios, David Copperfield, Depeche Mode, etc).

 

Mergeti la concert? Se poate spune oare ca , incepand din acest an, intra si Romania in "grupul" tarilor vizitate de mai multi artisti straini intr-un an ?

 

Eu unul voi fi prezent cu siguranta la concertul shakirei de la timisoara si voi incerca sa ajung si la David Copperfield.

 

O stire pe larg despre concertul Shakira puteti gasi aici .

Editat de Catalin_Pop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei bine, dorinta multora va deveni in aceasta vara realitate: celebra Shakira va concerta pe data de 18 iulie la Timisoara, pe stadionul Dan Paltinisanu. Biletele au un pret ok, zic eu, variind intre 500.000 Rol si peste 1.000.000 ROL . Este o veste foarte buna pentru toti fanii shakirei si un semn bun pentru acest gen de evenimente, stiut fiind faptul ca anul acesta tara noastra va fi "vizitata" si de alte vedete internationale de calibru (50 CENT, Vaya Con Dios, David Copperfield, Depeche Mode, etc).

 

Mergeti la concert? Se poate spune oare ca , incepand din acest an, intra si Romania in "grupul" tarilor vizitate de mai multi artisti straini intr-un an ?

 

Eu unul voi fi prezent cu siguranta la concertul shakirei de la timisoara si voi incerca sa ajung si la David Copperfield.

 

O stire pe larg despre concertul Shakira puteti gasi aici .

Da,da si eu vin la concert impreuna cu prietena mea.Uite este un bun prilej sa ne cunoastem,asa ca cine stie poate mai vin si altii de pe roportal si ne intalnim acolo.Si asa se discuta de mult treaba asta,lovim 2 iepuri o data,ce ziceti?

Problema mea este ca nu stiu cum sa -mi fac rost de bilete(stau cam departe de Timisoara) ,dar se va gasi un timisorean sa ma ajute si pe mine :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu unul voi fi prezent cu siguranta la concertul shakirei de la timisoara si voi incerca sa ajung si la David Copperfield.

 

O stire pe larg despre concertul Shakira puteti gasi aici .

Eu nu vin. Nu ma incinta chiar atit de mult cum cinta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca nu mai vine dupa ce afla ca nu mai intra ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca ma duc pana la timisoara pentru ea, nu sunt chiar asa fan. eu o astept pe madonna. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce octombrie? Nu auzi ca vine in iulie. Si mie imi place Shakira. Logic nu ma voi duce, ca treaba aia cu biletele pe stadion la 50 si la 100 nu-mi confera incredere(am mai muscat-o). Dar e misto ca vine. Ce m-a frapat e ca nu a gasit un hotel convenabil in Timisoara . Sincer cred ca prefera vila ca e mai ieftina decat sa inchirieze un etaj sau doo dintr-un hotel din Timisoara. parerea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce octombrie? Nu auzi ca vine in iulie. Si mie imi place Shakira. Logic nu ma voi duce, ca treaba aia cu biletele pe stadion la 50 si la 100 nu-mi confera incredere(am mai muscat-o). Dar e misto ca vine. Ce m-a frapat e ca nu a gasit un hotel convenabil in Timisoara . Sincer cred ca prefera vila ca e mai ieftina decat sa inchirieze un etaj sau doo dintr-un hotel din Timisoara. parerea mea.

Adica?Ce-ai patit,zi-mi si mie,trag si eu invataminte. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica nu se "respecta" locurile..la 20 de min de la inceperea show-ului..e o debandada de ..ce sa-ti spun. Am patit-o pe stadion, in sala,..la Brasov la cerb de (..ex) si le mai zici ceva de sfinti si de alea alea, dar cand in fata ta se baga Loredana Groza sau fie iertata Laura Stoica...nu mai poti zice..bagami-as......este?!

 

Dar sa fim binentelesi..nu de aceea nu am sa ma duc la Shakira...din cauza aglomeratiei. Practic nu mi-as chiar bate capul la un concert pe un stadion al Shakira-i. Poate... la altcineva.

Editat de Catalin_Pop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×