Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua, cred că există magie și existe persoane care chiar se pricep doar că la cele câteva persoane la care am apelat nu am avut rezultate deloc.Caut pe cineva care practica magia și mă poate ajuta.Sau poate știți bătrâne de pe la sat care fac farmece și alte ritualuri.Multumesc.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Roportal e cel mai bun vrajitor.

Trebuie doar sa spui ce ai nevoie si se rezolva.

Garantat.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Magia exista, eu așa cred.Sper să găsesc pe cineva care practica sau macar să mă îndrume spre persoane specializate în acest domeniu.Astept in continuare părerile voastre.o zi frumoasa tuturor!

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu e nimeni care să mă îndrume? Am citit pe alte forumuri despre unul, altul care susțineau că practica magia.Piate totuși îmi răspunde cineva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spune care e durerea ta si vor fi oameni care sa te indrume.

Sau vrei sa ghicim si ce probleme ai?

Noi putem sa facem asta, dar nu ne place sa ne irosim energia degeaba.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna din nou.Pe mine mă interesează o vraja de legare pt un băiat, vreau sa am o relație cu el, există sentimente din partea mea și nu e doar un moft.Nu-mi spuneți de liberul arbitru pt că știu toate astea.Cred că și el e atras de mine dar între noi nu a fost ceva concret până acum și eu mi-l doresc foarte mult și știu că sunt persoane care au anumite capacități și pot să facă aceste lucruri.Sper să mă puteți ajuta concret că până acum am întâlnit doar escroci.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 49 minute, Almacretu a spus:

Buna din nou.Pe mine mă interesează o vraja de legare pt un băiat, vreau sa am o relație cu el, există sentimente din partea mea și nu e doar un moft.Nu-mi spuneți de liberul arbitru pt că știu toate astea.Cred că și el e atras de mine dar între noi nu a fost ceva concret până acum și eu mi-l doresc foarte mult și știu că sunt persoane care au anumite capacități și pot să facă aceste lucruri.Sper să mă puteți ajuta concret că până acum am întâlnit doar escroci.

 

Ai grija ce îți dorești, că s-ar putea sa și primești. Așa zice vorba din bătrâni.

De ce nu mergi spre el și îi spui ca îl placi și că ai vrea sa îl cunoști mai bine? E garantat mai ușor, mai ieftin și fără riscul de a da peste escroci.

Ca sa nu mai vorbesc de faptul că e și etic și că, daca e sa aveți un viitor, nu ați pleca la drum cu ,,stangul'', ,,secrete'' ce ar putea ieși la iveală când îți e lumea mai draga. Basca ai mai și avea încrederea că Sta cu tine pentru că vrea, pentru că te place...

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma că am trecut prin aceste etape, el știe ce simt eu.....o vraja de legare e ultima soluție și eu mi-l doresc enorm de mult.Am incercat a mi-l scot din minte, sa facă în așa fel încât să-mi fie indiferent dar fara rezultat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×