Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

multi in real spun de mine asta e nebun , e prost si tot felu` de chestii. dar ei spun din invidie sa inteleg.adica eu am IQ de 125. ce inseamna daca ai IQ de 125 . minte IQ`u sau mint ei. voi ce parere aveti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce-ti pasa tie ce zic altii ? Si ce-ti pasa ce zice testul de IQ ? Ala e facut special sa le arate la toti 125 ca sa-i faca pe toti sa se creada genii.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lol. Trebuie sa fac și eu un test de IQ să îmi ridice stima de sine..

AlexAlex, daca tu ai fi in locul lor și nu ai fi invidios pe tine - cum te-ai descrie? Ce ai spune despre tine?

Editat de Stu'
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 ore, alexalex12345 a spus:

multi in real spun de mine asta e nebun , e prost si tot felu` de chestii. dar ei spun din invidie sa inteleg.adica eu am IQ de 125. ce inseamna daca ai IQ de 125 . minte IQ`u sau mint ei. voi ce parere aveti?

Parerea mea? Eu spun ca daca ai fi fost atit de inteligent pe cit ai impresia ai fi invatat sa scrii corect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 17 ore, alexalex12345 a spus:

multi in real spun de mine asta e nebun , e prost si tot felu` de chestii. dar ei spun din invidie sa inteleg.adica eu am IQ de 125. ce inseamna daca ai IQ de 125 . minte IQ`u sau mint ei. voi ce parere aveti?

Statisticiile spun ca persoanele cu problemele psihice au, in general, IQ peste medie.

Deci, vino cu alte argumente.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce faci Alexutzu, ti-a trecut problema cu aia care au gagici urate cu care te porti arogant, si acum problema ta e ca sunt invidiosi pe tine ca ai un aichiu prea mare? N-ai vrea tu sa stai de vorba despre chestiunile astea cu cineva de varsta ta? 13 ani gen... :lol2:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca testul ala iq este degeaba? vrei sa mi spui ca unu care este cu adevarat prost o sa aiba el vreodata un iq de genu? hahah

Sunt atatea persoane care nu ajung ei vreodata la 125 iq.

Editat de alexalex12345

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cineva cu un aichiu atat de ridicat, ai un vocabular cam limitat, si idei putine si fixe. Alexutzu.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu fiți rai cu Alex.

Eu îl provoc sa ne convingă că știe și poate mai mult.

Potențial are. Se simte :)

Eu am nasul f fin la asta.

Editat de Stu'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×