Jump to content
Forum Roportal
alexalex12345

parere despre terminatii astia?

Rate this topic

Recommended Posts

deci multi in realitate se intreaba ca de ce ma port arogant cu ei, de ce nu i salut, ei cica sunt niste persoane bune, accepta si gagici urate si vai de ele la ei nu se uita niciuna buna si adevarata, ei au toate fetele pe care asta micu nu da 2 bani pe ele https://imgur.com/a/GPmxJx2 si sta cu toate fetele adevarate. cum va explicati voi toata chestia asta? si ce parere aveti despre acele persoane? cum pot eu sa fiu cum vor ei. cand ala uite ce face in clipurile alea

asta este mai putin important. este problema mea, daca eu pot avea sau nu la fel ca bendeac. important este ceea ce am spus si ca astia vor ca eu sa fiu ca  ei, ei avand taote gunaoiele de iubite langa ei pe care asta le ignora in emisieune . astept parere

Edited by alexalex12345

eu pot avea calitati cat incape, eu am intrebat altceva aici. ce parere aveti despre astia care vor ca eu sa fiu cu ei si sa ma port cum vor ei. cand ala uite ce face in clipurile alea. adica pot sa ma port cat vreau eu de arogant si este problema mea daca pot avea la fel sau nu. nu este problema lor. eu pot fi cum vreau eu. la adresa lor atata timp cat ei sunt niste gunoaie si au toate iubitele pe care ala le ignora in clipuri si nu le ar accepta vreodata

Edited by alexalex12345

Iar? Asta-i un fel de "Tanar si nelinistit", nu se termina niciodata, nu stii cand incepe o noua serie.

• Like 2
  • Upvote 1

e o intrebare normala. daca te depaseste poti sa nu mai scrii.astia au o problema cu mine in real si uite ce face ala in clipuri. sa n aveti pretentia ca eu sa am un compportament cum vreti voi in realitate

sunt sute de persoane care au o problema cu aroganta mea. dar eu pot fi cum vreau eu atata timp cat ala face ce face in clipurile alea, iar astia au toate fetele pe care aia le ia la suturi. pe acolo

Guest
This topic is now closed to further replies.