Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

E o rușine să dansezi?

Nuuuu!

Poi, dacă-i p'așa, hai la dans!

Că o fi rock, disco, salsa, bachatta, vals, cha-cha, populare etc., mai puțin contează. Postați și voi, colea, melodiile pe care vă place să dansați, indiferent de gen, de timp și de spațiu, fie la petreceri, fie în bucătărie, fie în dormitor! :laugh::smile:

Încep eu, bianseur:

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Merge și cu invitații în petreceri de weekend (virtuale, of course), de genul: Blues, Fiero, Sherlock, Lucico, Davi (și lista rămâne absolut deschisă), te fac un dans? :smile::laugh:

sau

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cam puțini la dans, pe-aici. Știu, cam bântuie gripa, unii îs cam ocupați cu bilanțul de sfârșit de an, alții fără chef, eh...

Totuși, cine se bagă la o bachatta?

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Vriies a spus:

Marfă, merge o dată pe lună! Merge și pe Marte! 

Interesanta chestia cu Marte. M-am gandit timp de o ora sa postez ceva legat de Marte pe topicul cu extraterestrii deschis de tine , dar mai apoi m-am gandit ca nu e foarte stiintific si m-am razgandit :)

 

on:

 

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
27 minutes ago, Sherlock said:

Interesanta chestia cu Marte. M-am gandit timp de o ora sa postez ceva legat de Marte pe topicul cu extraterestrii deschis de tine , dar mai apoi m-am gandit ca nu e foarte stiintific si m-am razgandit :)

 

on:

 

 

 

 

Poi și de ce n-ai postat? Crezi că vom avea mai mici șanse la premiul Nobel din cauză că postările noastre ar putea fi apreciate de unii ca fiind mai puțin științifice? :smile::laugh:

 

Mișto chestia cu Christopher Walken, care într-un final pare a spune: Gata, am înfrânt și legea gravitației și am reușit să zbor! Bine, știam clipul ăsta sau mlodia, mă rog :smile: 

Și io propun să dansăm pe:

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' pe Stu n-am invitat-o la dans până acum? Să-mi fie rușine! 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×