Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
crystyann

Panis captivus...

Rate this topic

Recommended Posts

Ce parere aveti de Penis Captivus?

E o legenda?...sau chiar exista? A patit cineva asa ceva?

Edited by crystyann

Nu am vazut, cu atat mai putzin patit, dar am auzit acum vreo 2 ani o intamplare de genul asta, intamplare in care au fost implicati 2 fosti colegi de-ai mei de servici... era pe cat de penibila, pe atat de comica dar si pe atat de... dramatica... saracii nebunatici! :blink:

Eu am vazut o stire acum vreo 2 ani la un post local de televiziune din Constanta , li s-a intamplat unora si cand au vazut ca nu au ce face au chemat ambulanta si i-au dus la spital unde s-a rezolvat problema. Deci nu e o legenda.

Dar tu de ce ai deschis topicul? Te-ai "penis captivus" pe undeva?!

Edited by ariana2006

Cainii cand stau f.nd in f.nd..asta patzesc.

Nu cred ca e chiar acelasi lucru. La caini asa se desfasoara fiecare act sexual. La oameni pare sa fie un accident extrem de rar.

Nu mi s-a intamplat. Un prieten mi-a povestit. Ca remediu cica trebuie intepata doamna in calcai pe undeva ... nu stiu mai multe. Sper sa nu mi se intample

Nu mi s-a intamplat. Un prieten mi-a povestit. Ca remediu cica trebuie intepata doamna in calcai pe undeva ... nu stiu mai multe. Sper sa nu mi se intample

OO please :blink: *** Da mister Yull stiu ca asa se produce fecundarea la caini tot timpul. Dar efectiv ei fac atunci pennis captivus. Asta am vrut sa spun.

Nu cred ca e chiar acelasi lucru. La caini asa se desfasoara fiecare act sexual. La oameni pare sa fie un accident extrem de rar.

La caini este alta problema....este ceva normal sa ramana blocati pentru a fi siguri ca nu mai intervine alt mascul ca sa fecundeze "cataua"...nu este penis captivus sub nici o forma!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this