Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o relatie de 2 ani cu fata perfecta. Ne intelegem de minune, discutam toate cele, ne indeplinim toate fanteziile sexuale, ne luam la misto fara sa ne suparam, nu e nimic ce merge rau. Ar putea continua asa la infinit, n-avem cum sa ne plictisim unul de altul. Nu am fost niciodata indragostit de ea, am luat-o pentru ca poti trai cu ea fara nicio greutate, fara nicio senzatie stanjenitoare ca daca nu faci ceva cum trebuie se supara sau ceva, pentru ca e totul natural cu ea, nimic din ce fac cu ea nu pare artificial sau fortat, parca e o creatie a mintii mele, atat e de perfecta.

Problema e ca a venit o colega noua la munca de care m-am indragostit si care si ea mi-a declarat ca s-a indragostit de mine. E ceva ce n-am mai trait din adolescenta, parca toata lumea a capatat sensuri noi, sunt intr-o euforie de nu-mi vine sa cred ca viata poate fi asa de frumoasa. Nu m-am indragostit de ea pentru ca ar avea cine stie ce personalitate, nici macar nu am discutat cine stie ce, doar asa cateva cuvinte din cand in cand, dar fara voia mea m-am trezit indragostit de ea. Stiu ca m-as plictisi repede de ea, deoarece nu e asa interesanta, mai mult de cateva luni n-as avea ce schimb de idei sa fac cu ea. Dar cu toate astea starea de indragosteala e atat de frumoasa incat imi doresc lucruri fizice de la ea. Cu prietena actuala stiu ca n-o sa simt niciodata asa ceva.

 

Ce ma sfatuiti sa fac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, shini_star a spus:

Ce ma sfatuiti sa fac?

Este greu de dat un sfat, dar daca tipa asta perfecta este o femeie gonflabila,  eu zic sa incerci si cu colega de serviciu si pe urma te hotarasti.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, shini_star a spus:

Problema e ca a venit o colega noua la munca de care m-am indragostit si care si ea mi-a declarat ca s-a indragostit de mine. E ceva ce n-am mai trait din adolescenta, parca toata lumea a capatat sensuri noi, sunt intr-o euforie de nu-mi vine sa cred ca viata poate fi asa de frumoasa. Nu m-am indragostit de ea pentru ca ar avea cine stie ce personalitate, nici macar nu am discutat cine stie ce, doar asa cateva cuvinte din cand in cand, dar fara voia mea m-am trezit indragostit de ea. Stiu ca m-as plictisi repede de ea, deoarece nu e asa interesanta, mai mult de cateva luni n-as avea ce schimb de idei sa fac cu ea. Dar cu toate astea starea de indragosteala e atat de frumoasa incat imi doresc lucruri fizice de la ea. Cu prietena actuala stiu ca n-o sa simt niciodata asa ceva.

 

Ce ma sfatuiti sa fac?

Varianta ideala: fugi de noua colega unde vezi cu ochii.

Varianta buna: stai departe de ea.

Varianta de compromis: casca foarte bine ochii daca chiar nu te poti abtine.

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 40 minute, shini_star a spus:

am luat-o pentru ca poti trai cu ea fara nicio greutate

Unde ai luat-o?

 

Acum 40 minute, shini_star a spus:

Ce ma sfatuiti sa fac?

Sa iti iei lucrurile fizice pe care le doresti de la cea de care te-ai indragostit, asa cum iti da ghes creierul si mai ales chilotii. Dar mai intai sa-i spui prietenei perfecte ce ai de gand sa faci. Ca doar e perfecta. Fiindca va intelegeti asa de bine si totul vine de la sine intre voi, fara nicio greutate, si e atat de inteligenta si intelegatoare si nicio gluma sau fapta de-a ta n-ar putea-o supara, trebuie sa fii sincer. Ii spui ce simti si ce vrei sa faci si daca te asteapta, bine, daca vrea sa rada de tine, bine (ca am inteles ca sa-ti dea cu o tigaie in cap nu e imaginabil), daca are si ea vreun coleg, bine.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai, ce, trebuie sa ii suna musai fetei perfecte că vrea să se culce cu alta de care s-au îndrăgostit?

 

Pai voi sunteți normali la cap?

Babaciunilor...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 23 ore, shini_star a spus:

Am o relatie ... perfecta. Ne intelegem de minune, discutam toate cele, ne indeplinim toate fanteziile sexuale, ne luam la misto ... Nu am fost niciodata indragostit de ea, ...

Oare ce beti dupa ce "va luati la misto" dupa fantezii sexuale ... ca ne-ai lasat un gol in suflet  :sad:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, The Unknown a spus:

Oare ce beti dupa ce "va luati la misto" dupa fantezii sexuale ... ca ne-ai lasat un gol in suflet  :sad:

Din punctul meu de vedere, aceasta relatie este destul de ciudata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Las-o pe fata aia perfectă, poate găsește și ea un bărbat care s-o iubească, totuși, da?

Du-te și fă sex cu toanta de colegă-ta, dar succes să scapi de ea pe urmă.

Expresia "a-și aprinde paie în cap" o cunoști?

 

A, P.S., nu ești îndrăgostit, vrei doar să i-o tragi. E fructul oprit, e ceva nou chiar dacă nu așa de valoros, dar na, te măgulește că îți dă importanță și e o confirmare a "bărbăției" tale, te cocoșești și tu un pic. Dar nu mai confunda noțiunile. E despre hormoni, nu despre sentimente, la tine, că la colega, săraca, chiar crede că ți-a atras atenția.

Editat de Amarena
  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×