Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

ceea ce vezi tu dimineata pe tavan, sunt efectele secundare ale licorii lui Bachus.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca primesc un răspuns de la cineva in domeniu nu bascalie sânt o femeie serioasa si nu consum niciodată alcol gasitiva o slujba daca spuneti numai prosti fără habar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca primesc un răspuns de la cineva in domeniu 

 

Daca si traduci ce-ai scris in primul mesaj... 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca primesc un răspuns de la cineva in domeniu nu bascalie sânt o femeie serioasa si nu consum niciodată alcol gasitiva o slujba daca spuneti numai prosti fără habar

 

care ar fi domeniul al acelui cineva care te-ar putea ajuta? daca ai corecta un pic mesajul poate ne-am lamuri ce ai vrut sa spui. si o puteai face in loc sa te iei de noi ca ne luam de tine. 

Editat de -olivia-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In domeniul vrajitoresco-paranormal, desigur, numai bascalie stiti sa faceti in loc sa ajutati femeia sa-si deschida chakrele sau ceva!
Eu cred ca e de la vopseaua lavabila, pesemne ca se cojeste, incercati Apla sau puneti un tapet cu rapirea din serai.
Cu stima....

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce vopsea?! bai, mi-au zis muncitorii sa cumpar lavabila cu teflon, intai i-am intrebat daca vor sa prajeasca oo pe peretii mei, dar cica asta se recomanda acum

 

ce stiti despre lavabila, aveti ceva bun sa imi recomandati?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In domeniul vrajitoresco-paranormal, desigur, numai bascalie stiti sa faceti in loc sa ajutati femeia sa-si deschida chakrele sau ceva!

Eu cred ca e de la vopseaua lavabila, pesemne ca se cojeste, incercati Apla sau puneti un tapet cu rapirea din serai.

Cu stima....

Răpirea din serai nu poate fi admirată din poziția culcat. Nu ne batem joc de operele de artă, te rog frumos!
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×