Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Diferenta prea mare de virsta poate fi in mod normal o problema in cuplu, insa nu vad de ce nu ati incerca daca va iubiti si daca va doriti aceleasi lucruri macar pe termen mediu. Indoielile tale sint legate doar de diferenta de vista sau mai este si altceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai este si altceva.Fosta sotie il cauta pentru ca il vrea inapoi, iar eu nu inteleg de ce ii raspunde.Ma gandesc daca el face asta ea ii se v.a parea normal reactia lui de a.I raspunde la orice ora.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu personal consider că este un gest firesc să răspunzi mesajelor pe care ți le trimit foștii parteneri. Daca o relație se schimbă nu înseamnă neapărat că se și termină. Totuși, există persoane cărora le este greu să divorteze de fosta lor soție / fostul lor soț. O relație cu astfel de bărbat nu este deloc ușoară și ai toate motivele să eziți. Problema nu este ce face fosta lui soție, ci cum reacționează el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti despre o relatie cu o fata de 21 de ani si un barbat de 42.Poate deveni una serioasa?

 

 

In acelasi timp? Hm... nu ma intereseaza :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti despre o relatie cu o fata de 21 de ani si un barbat de 42.Poate deveni una serioasa?

 

peste un an va fi o relatie intre o fata de 22 si un barbat de 43 ... 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti despre o relatie cu o fata de 21 de ani si un barbat de 42.Poate deveni una serioasa?

 

cine? fata de 21 de ani?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica o relatie cu asumari, obligatii si angajamente? Probabil ca poate deveni, dar de ce sa vrei asa ceva la 21 de ani? 


Mai este si altceva.Fosta sotie il cauta pentru ca il vrea inapoi, iar eu nu inteleg de ce ii raspunde.Ma gandesc daca el face asta ea ii se v.a parea normal reactia lui de a.I raspunde la orice ora.

 

Vad ca lui i se pare normal sa ii raspunda. Poate are motive sa faca asta. Au copii impreuna? Mai au ceva bunuri comune de impartit? 

De cat timp sunt "fosti"? De unde stii ca il vrea inapoi? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu au copii.El imi spune ca il cauta.Nu sunt de mult timp divortati.Dar nu mi se pare normal reactia lui.Fosta sotie mi.a scris un mesaj pe fecebook nu tocmai placut.L.a sunat pe el si nu stiu ce au vorbit ca de atunci se comporta diferit.Nu mi.se pare normal sa ii de.a explicatii ce face cu viata lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×