Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Ce face un portal concurent cu noi...

Postări Recomandate

... Mii de scuze staff-ului de la Roportal ca fac publicitate acestui Neogen.ro ...pana la urma cred ca si mie imi cer scuze, dar in prezentarea situatiei este inevitabila incidentza acestui portal care, culmea, este cel mai intens mediatizat in presa romana si despre care nu-mi amintesc, cel putzin, sa fi citit ceva de rau...

 

Dar mai bine sa nu mai comentez! Click aici sau copy/paste in browser. Si, pls cat mai repede posibil, pana nu se prind astia de la neogen/bestjobs si dupa aia se duce tot farmecul.. :o:

 

http://bestjobs.neogen.ro/locuri-de-munca-...stent+manager/1

 

Inca o data: scuze de publicitate.

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:o::o: Doamne sfinte nu pot sa cred :cry:

 

Asistent manager

 

Cerinte:

 

Doamna sau domnisoara cu virsta intre 20-32ani, aspect fizic placut, manierata, stilata, cunostinte minime PC, sa fie dispusa la program prelungit, la intilniri de afaceri, sexul oral si normal este obligatoriu.

Oferta (bonusuri, beneficii):

 

Salariu, alte beneficii.

Editat de mirelut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o::o: Doamne sfinte nu pot sa cred :cry:

Da! Si faza e cum de a rezistat saptamani intregi pe site si nici acum nu l-a sters nimeni... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da! Si faza e cum de a rezistat saptamani intregi pe site si nici acum nu l-a sters nimeni... :cry:

Auzi...da oare cat salariu ofera pe luna??? :o::o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Auzi...da oare cat salariu ofera pe luna??? :o::o:

Cred ca-i da! ...ceva... de nu-l poate duce! :cry: Oricum, se prea vede ca era o farsa. Mai sapam, np...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... Chiar ma gandeam sa semnalez aceasta "neglijentza" a celor de la Neogen, unui trust de presa... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"concurent cu noi"!!!

e-x-plorer.. . e timpul pentru psiholog!!!

care "noi" domnule? esti angajat al "roportal SRL?" este vreo secta ascunsa in spatele unui obisnuit forum de discutii? sau e vorba de parafrazarea lui mihai viteazu :"ne face concurenta noua,e-x-plorer voievod viteazu" :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu eu se intampla asemenea "farse" si la case mai mari - vezi site-uri gen eBay unde o gaseai, nu cu multa vreme in urma, de vanzare, pe ...Nicoleta Luciu. Si lista poate continua...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yahoo:)) ce tare... cine se ofera pt acest job? hai hai.. ca se liciteaza... 1.. 2... 3.. astept sa vad cine accepta acest job "bine platit"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×