Sari la conținut
Forum Roportal
Alex_Q

Extrem de atras de o femeie mai in varsta si maritata - Ce sfaturi imi dati?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua! E prima data cand incerc sa impartasesc chestiuni personale pe forum, dar... chiar nu pot vorbi cu niciun cunoscut despre asta si am nevoie disperata de parerile unor oameni mai cu experienta. Dar vreau sa-i rog pe cei dispusi sa-mi ofere un sfat, sau pur si simplu sa-si spuna parerea, sa o faca intr-un mod cat se poate de serios (adica fara bascalie, fara jigniri)!

Am aproape 19 ani, sunt un baiat educat, serios, cu rezultate foarte bune la scoala, inclusiv concursuri si olimpiade. Fara falsa modestie, arat bine fizic (si la chip dar si la corp... fiind chiar musculos pentru ca fac mult sport, de multi ani). Nu pentru a ma lauda spun astea, ci pentru ca au legatura cu subiectul. Iar subiectul e, pe scurt, urmatorul: de aproximativ o luna si jumatate ma simt foarte atras fizic de o femeie mai in varsta si casatorita. Stiu, nu e ceva iesit din comun chiar si pentru un adolescent mai mic decat mine, insa... atractia e extrem de puternica si... mai cred ca e si reciproca. Ma refer la o atractie de ordin fizic... sexual.

Am spus "CRED ca e reciproca", dar am mare nevoie sa stiu mai exact... vreau un grad cat mai mic de incertitudine.

Poate niste barbati mai experimentati mi-ar putea "interpreta" niste "semnale" pe care eu (cred) le-am primit de la doamna cu pricina.

Poate va intrebati de ce vreau neaparat sa clarific daca e si ea atrasa de mine... Ooooffff... nici nu stiu cum sa spun asta! Pur si simplu cred ca m-ar ajuta sa iau o decizie: ori sa-mi iau gandul de la ea (ceea ce acum e atat de greu ca nici nu va puteti inchipui), ori... sa-mi iau inima in dinti si sa... incerc s-o cuceresc. Bine... nici partea asta a doua nu prea vad cum as aborda-o pentru ca n-am mai avut nicio experienta sexuala pana acum. In fine... voi vedea eu! Dar vreau neaparat niste pareri de la barbati mai experimentati. De fapt, chiar si femeile ar putea sa-si spuna o parere. Ba chiar cred ca ar fi foarte indicat. Asa ca le rog si pe doamne sa ma ajute cu parerile dumnealor! Din pacate, tatal meu nu mai este de multa vreme, iar mamei chiar nu-i pot spune asa ceva.

Ma gandesc ca ar trebui sa dau cateva informatii minimale despre mine. Am spus deja ca sunt serios, educat... ca arat bine, dar, cu toate acestea... nu am experienta cu fetele. O sa dau detalii doar daca se arata cineva dispus sa ma ajute si daca imi veti cere.

Va multumesc frumos!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E una din profesoarele din scoala???   


Cu ce sa te ajutam ... ai nevoie de o camera si s-o lamuresti si pe ea sa intre, daca deja i-ai si vorbit ... ca olimpiadele nu ajuta ici, ai vazut!!! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Olga, te-a rugat omul fara jigniri si mistouri...  nu te poti abtine, macar la prima postare? Iti imaginezi lucruri si faci misto de propria ta imaginatie?

 

 

 

@Alex : ce anume te atrage la ea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cand imi dai tu mi lectii de si cum sa scriu!!!   Analizeaza ce postezi tu, daca ti se pare jignitor nu-i vina mea!!!  

 

Scriu in stilul meu, tu sub alte farmece si scuteste-ma de asemenea interventii ca nu-i obligatia ta din cate stiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Am aproape 19 ani, sunt un baiat educat, serios, cu rezultate foarte bune la scoala, inclusiv concursuri si olimpiade. Fara falsa modestie, arat bine fizic (si la chip dar si la corp... fiind chiar musculos pentru ca fac mult sport, de multi ani). Nu pentru a ma lauda spun astea, ci pentru ca au legatura cu subiectul. Iar subiectul e, pe scurt, urmatorul: de aproximativ o luna si jumatate ma simt foarte atras fizic de o femeie mai in varsta si casatorita. Stiu, nu e ceva iesit din comun chiar si pentru un adolescent mai mic decat mine, insa... atractia e extrem de puternica si... mai cred ca e si reciproca. Ma refer la o atractie de ordin fizic... sexual.

Io inteleg ca vrei sfaturi privind trecerea de la "serios" la "neserios", de la "special" la "comun", motiv pentru care eviti sa discuti subiectul cu parintii: ei nu si-ar dori  ca fiul lor sa devina un capriciu sexual pentru o femeie casatorita sau sa fie fugarit prin targ de un sot gelos. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca tipa e trecuta prin viata, cel mai bine o intrebi pe ea daca o poti ajuta cu ceva sau daca ar incanta-o sa ii servesti o cafea cum numai tu stii sa ii faci ( google it). Asa, cu o privire oachesa pe care o exersezi 2-3 zile in oglinda inainte. Daca are chef, te va indruma ea de acolo inainte, n-ai tu teama.

Daca nu vrea, iti va spune elegant ca ii e fidela sotului si ca esti prea mic pentru ea, or wtv.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... cel mai bine o intrebi pe ea daca o poti ajuta cu ceva 

 

Asta numai daca umbla cu bastonul deja!!!  

 

E vorba de sex aici nu de trecut strada pe rosu, cred ca virgin inca tinarul ca altfel stia formula magica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa, ca daca tanti vrea, isi ia ea. Numai sa afle de pretendent..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×