Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut am avut si eu o relatie cu o fata timp de 6 luni , stiau de relatie doar prietenii buni, acuma 2 saptamni a aflat unu ady de relatie, adica ne-au vazut pe amandoi impreuna , si la intrebat  pe unu darius care stia de relatie, daca ai adevarat ca stau cu ea ,si darius a zis nu si face ady cum nu ma ca iam vazut impreuna, si dupa a zis si darius ca da, si am zis eu la ady  sa nu zica la nimeni, si face ady stai linistit de la mine nu o sa afle nimeni. la prietena mea nu iam mai zis ca a aflat si ady ca se supara.in fine.

Eu acuma 4 zile am fost plecat la bistrita, ady ala a intrat pe prietena mea si a intrebato mai stai cu rares(adica eu) , si face ea ca nu , si dupa ady a intrebato vrei sa fii prietena mea si ea a zis da. Si ea statea si cu mine si cu el. cu el statea doar de 3 zile.

Si miercuri seara eu am ajuns acasa de la bistrita, si a intrat ady ala pe mine si ma intrebat mai stai cu mihaela(prietena mea), eu da dece? si face el pai si eu stau cu ea de 3 zile. Ady ia trimis conversatia a mea cand ma intrebat daca mai stau cu ea. Si dupa ea mia zis mie pe facebook sper ca nu mai stie nimeni de noi , si fac eu nu cine sa stie? si mia trimis conversatia ce am vb eu cu ady, si face ea serios? serios rares? pa nu mai stie nimeni! foarte fain, si fac eu plm te-ai suparat? si face ea lasama rares, si fac eu , mia zis ady ca stai si cu el,si face ea ce dracu e cu voi? si fac eu serios asa mio zis acuma am si dovada, si face ea lasama, si mia dat block si pe facebook si pe wapp. Dar mia scos blocu de pe facebook , ca eu am vb cu frateso sa-i zica sami scoata bloku, si mi la scos chiar in seara aceea, dar nu-mi acepta cererea de prietenie. Aseara am intrat pe wapp si am vazut ca ma deblocat si pe wapp.

Si ady ia zis ca sa aleaga intre mine si el, si face ea ca in urmatoarea zi ai da raspunsu,in urmatoarea zi  ady a intrat pe ea  si face pe cine alegi, si face ea nu pot vorbi  acuma, si face el zimi acuma raspunsu si face ea nu pot acuma.. si face el cu mine ai terminat-o  si face ea ok..pa. mi-a zis ady ala ca mio lasa mie, el vroia doar sa-si bata joc de ea. in fine.

Eu iam scris la prietena mea un roman intreg, si ea mia raspuns inapoi cu urmatorul mesaj: Si de ce trebuia sa îi zici ca stai cu mine?? Ti-am zis ca nu vreau sa stie nimeni dar se pare ca ..... Eu nu iam mai scris inapoi.

 

Eu inca o iubesc foarte mult, si vreau sa ne impacam,nush ea, stiu ca e suparata ca nu iam zis de ady ca a aflat de noi, si eu sunt suparat ca ma inselat. de cand ma deblocat pe fb in seara aia mia scris doar raspunsu ala, in rest nimic, nu stiu ce sa fac, nu mia scris deloc, am asteptat sami scrie ea dar nu mia scris.sunt despartit de ea de 3-4 zile (adica de miercuri seara de cand am ajuns de la bistrita). de salutat ma saluta pe drum.

 

Va rog frumos ajutatima ce sa fac, cum sa ma impac cu ea? 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

lasama rares, si fac eu , mia zis ady ca stai si cu el,si face ea ce dracu e cu voi? si fac eu serios asa mio zis acuma am si dovada, si face ea lasama, si mia dat block si pe facebook si pe wapp

 

Adevaratul motiv este ca ea uraste ca tu nu stii pune cratima.

Ea nu-ti va spune asta, caci nu vrea sa te jigneasca. Dar in adancul ei ea simte ca esti un loser. Un lamer.

Ce pozitie de putere vei putea tu lua tu in viata? Ce scaun inalt vei putea ocupa? Ce salariu mare?

Nu vei putea ajunge sa ai contul cu atatea cifre cat are ea in numarul de mobil.

Nu-i vei putea plati concediile, posetele, hainele de la mall.

 

De aia ei ii e rusine cu tine, nu vrea sa afle lumea ca voi sunteti impreuna, si ti-a reprosat ca ai spus altora. Simte ca ai o exprimare neingrijita. Si ca nu te vei ocupa nici de cariera ta. Ca nu esti destul de ambitios.

 

Ce vei ajunge tu? Mecanic auto?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...

 

Ce chestii vorbesti tu cu un copil de 12 ani. Ca mai mult de atat nu are asta, la halul in care scrie. :lol:

face el cu mine ai terminat-o  si face ea ok..pa. mi-a zis ady ala ca mio lasa mie, el vroia doar sa-si bata joc de ea. in fine.

 

 

Salut. Se pare ca si-a batut ea joc de voi amandoi pana la urma. :rot:

 

Va rog frumos ajutatima ce sa fac, cum sa ma impac cu ea? 

 

 

Impaca-te mah cu ea. O sa stati cu ea tu si juma din Bistrita, plus satele si catunele din imprejurimi.

Ok, am glumit. Da-i papucii amice ca or sa rada toti baietii de tine de pampalau ce esti. Pai normal ca Adi ti-a lasat-o tie, ce e prost ? Postul ala e ocupat de tine deja.

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Si de ce trebuia sa îi zici ca stai cu mine?? Ti-am zis ca nu vreau sa stie nimeni ..."

 

Daca nici asta n-ai inteles, mai ai de recitit de cateva ori textul, dar atent.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu iam scris la prietena mea un roman intreg

Deja in biblioteci e plin de romane scrise de voi, pentru voi.

De aceea am inceput sa recitesc clasicii.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce chestii vorbesti tu cu un copil de 12 ani. Ca mai mult de atat nu are asta, la halul in care scrie. :lol:

 

e totusi un star.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate se refera la Star Chips. Adica lui Rares ii plac Star Chips.

Editat de tadayo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-e mila de el de pe acum. Daca asa va ramane in ceea ce priveste fetele, o sa ajunga carpa femeilor din viata lui si va reaparea pe Roportal pe la 30 de ani, singurel cuc si nef....ericit, sa posteze ca nu are succes la muieri. :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×