Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O palma peste ochi poti lua. Ofer eu. Gratis.

Ce ti se intampla ?

Ti-au murit copiii?

Ai ramas paralizat/a de la gat in jos ?

Ti-a cazut vreo bomba peste casa ?

Ai vreo boala fatala ?

Ai fost vandut/a in negotul se sclavi sexuali si prostitutie pe undeva si esti tinut/a ostatec/a ?

Ti-ai pierdut munca si acum locuiesti sub pod intr-un carton facand foamea ?

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt casatorita, am un copil, dar bătăile sunt la ordinea zilei si a noptii! Sunt trezită din somn cu pumni și picioare numai in cap în fiecare noapte! Imi spune sa plec pentru ca vrea să aducă pe altcineva dar cand plec ma prinde și iar bătaie! Sunt un sac de box pentru el! A îndepărtat de mine pe toata lumea inclusiv părinții care acum daca le cer ajutor imi spun ca nu îi intereseaza si sa uit nr lor si unde locuiesc ei! Am ajuns piele si os si abea ma mai țin pe picioare! Am ajuns la 35 kg! Nici să mananc nu ma lasa! Ca vrea să mor să scape de mine! Vreau sa ii împlinesc dorința și să scap dar nu stiu cum! Mas arunca de pe bloc dar nu am niciunul mai înalt de 4 etaje! Am sărit de la 3 și nu am pățit decât câteva zgarieturi! Ajutati-ma sa scap de viata asta amara si plina de tristete!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu de dragoste sau pentru un  iubit care te-a parasit ca asta este cel mai frecvent motiv!!!  

 

O mare galeata de apa cu gheata te-ar ajuta sa revii putin la realitate, incearca!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce sa mori tu si el sa-si continuie viata de vierme nenorocit ? Ai un copil. Vrei sa-l lasi fara mama cu un ordinar din ala de om ? 

Divort de ce nu merge ?

 

Si scuza-mi primul mesaj. Credeam ca esti alta sau alt adolescent cu probleme in relatie la 15 ani care vrea sa moara ca nu-i mai raspunde iubirea vietii la sms-uri. Adultii cu probleme reale si grave mai rar dau glas disperarii pe forum.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vrea să ma ingroape! Daca nu mor singura a zis ca ma omoară cy mana lui ca sa scape de mine! Nu mai suport agonia asta! Nici pe cale amiabila nici în nici un fel nu vrea să terminam

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si la ce fel de ajutor te-ai gandit ca vei primi dela noi de pe forum???  noi nu stim in ce tara esti ...

 

adica  nimic din toate astea ce scrii, nici nu-mi vine sa cred ca e adevarat doar agiti spiritele. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vrea să ma ingroape! Daca nu mor singura a zis ca ma omoară cy mana lui ca sa scape de mine! Nu mai suport agonia asta! Nici pe cale amiabila nici în nici un fel nu vrea să terminam

 

Eu am o intrebare. Cum de a reusit sa-ti indeparteze proprii parinti care acum zici ca sunt indiferenti la circumstantele tale si faptul ca esti batuta zilnic ?

La politie ai mers ? Daca da, ce s-a facut ? Daca nu, de ce nu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×