Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Clitoris versus Punctul G?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acest topic este adresat in special femeilor, ele ar trebui sa raspunda..numai ca invatamintele ar trebui trase de barbati....Oragasmul clitoridian este mai intens decat cel obtinut prin stimularea Punctului G? Stiu ca exista situatia ideala cand in timpul unei partide femeia ajunge sa le cunoasca pe amandoua, dar, daca ati avea de ales, pe care l-ati alege? Si binenteles, de ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:good: Deci trebuie sa alegem? Nu e voie ambele? :spiteful: Lasa ca oricum , sa le ai pe ambele in aceeasi partida e pasare rara. Cred ca ultimul, insa il dau la schimb pentru multe clitoridiene.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Punctul G?

Martorele unei asemenea experiente sa ma lumineze si pe mine ca-s mai mototoala la subiectul asta.

Unde e, cum il recunosti, cum il ghidezi pe partener sa puncteze exact acolo... :spiteful:

Din cate stiu eu e mai mult basm..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu exista punctul G! :spiteful:

Nasol, mai esti si femeie. Cred ca ar fi cazul sa incepi sa te explorezi, pana nu e prea tarziu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu l-ai gasit la partenerele tale?

Cunosti pe cineva care poate sa zica cu mana pe inima uite-aici intre buric si primu fir de par e punctul g?!

Nu ca nu exista..dar e greu de localizat.... Si e o operatiune destul de laborioasa... Daca tu stii unde e poate ne zici si noua.... Care mai avem putin si murim proaste...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai ...parca suntem la ginecolog :good:

O fi existand punctul G, dar mai conteaza unde e localizat atata timp cat avem orgasm :doh:

Daca vreti sa aflati ce inseamna orgasmul la femei va putem lamuri...dar asta cu punctele...habar n-am :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu l-ai gasit la partenerele tale?

Cunosti pe cineva care poate sa zica cu mana pe inima uite-aici intre buric si primu fir de par e punctul g?!

Nu ca nu exista..dar e greu de localizat.... Si e o operatiune destul de laborioasa... Daca tu stii unde e poate ne zici si noua.... Care mai avem putin si murim proaste...

Da, cand am cautat l-am gasit. E esential sa iti cunosti bine partenerul, atat fizic cat si spiritual.

De explicat nu iti pot explica, poate doar sa ti-l arat, ca difera de la o femeie la alta! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, cand am cautat l-am gasit. E esential sa iti cunosti bine partenerul, atat fizic cat si spiritual.

De explicat nu iti pot explica, poate doar sa ti-l arat, ca difera de la o femeie la alta! :doh:

Aaaaaa......am intels si eu ceva :spiteful:

Am crezut ca e cu localizat... gen directia SE de la intrare, in vecinatatea .... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, cand am cautat l-am gasit. E esential sa iti cunosti bine partenerul, atat fizic cat si spiritual.

De explicat nu iti pot explica, poate doar sa ti-l arat, ca difera de la o femeie la alta! :spiteful:

Adevarul e ca daca-ti cunosti partenera spiritual, uite-asa sare punctul G in ochi, uite-asa!!

Ce legatura are?!! a, sa fiti pe aceeasi lungime de unda, sa existe comunicare perfecta, da.

 

Nu, mersi..ma descurc singura..pardon, NE descurcam singuri...

cum era aia cu exploratul? cum sa ma explorez?! Practic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×