Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sallut...am si eu o intrebare ...am o relatie de 1 an jumate cu o fata...eu lucrez in bucuresti si i-am spus inca de la inceput ca nu as fi de acord cu o relatie la distanta(aici fiind vorba de scoala de la campina)...am prieteni si stiu cum sunt vazute fetele din politie si mai ales faptul ca sta 2 ani la campina si apoi nu se stie unde prinde loc...ma rog...chestia e ca la inceput nici nu ii trecea prin minte sa dea la campina...iar acum 2 zile mi-a zis ca s-a gandit bn si ca da la campina...ca e bn pt viitorul ei...si ca ii place...evident ca nu mi-a convenit si i-am spus ca sa se gandeasca bn ...pentru ca eu i-am spus din primele saptamani faptul ca nu sunt de acord cu o astfel de relatie,insa,ea mi-a raspuns ca asta ii place si asta vrea sa faca...am intrebat-o ce ar alege intre mine si campina si evident a zis campina....pentru ca e vorba de viitorul ei si ca o sa-i fie ei bine...tin mult la ea...si mi-e greu sa ma despart de ea dintr-o data...ma gandesc ca pana la anul se razgandeste...nu stiu ce sa fac....voi ce ati face in locul meu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ai ce sa faci. a ales deja. Campina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

voi ce ati face in locul meu?

M-as duce sa tai porcul, si cu fata m-as logodi si i-as zice ca dupa ce iese militianca facem nunta (efectul e garantat 100%). Bine, partea cu porcul am pus-o de-al dracu ce sunt, poti sa mai astepti pana la Craciun :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum sunt vazute fetele din politie ? grin.gif

 

Sfat: ramai in relatii bune cu ea (amici) ca nu se stie cand ai nevoie de un favor la politie. wink.png In rest, cred ca a ales ea pentru amandoi. Tu nu ai decat doua optiuni, ori sa accepti relatia de la distanta si d-zeu cu mila, ori sa te resemnezi ca e over si sa-i urezi bafta in viata.

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Cu ce drept ii alegi tu viitorul? Nu esti de acord cu aia, nu cu aia... In loc sa fii mandru ca nu e un trantor pe spinarea ta, te-au apucat frustrarile. Nu o mai trage in jos, mai bine las-o in pace si cauta-ti una care accepta sa ii cronometrezi drumul pana la piata.

Nu stiu de unde va vin arfele astea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai pus-o sa aleaga intre unul care zice ca "tine mult la ea" si viitorul ei.

Si daca te alegea pe tine iar tu maine intalnesti alta fata..ea ce face?

Oi fi si tu vreun Fat Frumos cu stea in frunte. Vezi de treaba ta.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu nu vrei sfat. Tu vrei sa ti se dea dreptate.

Nu ai.

In primul rand e viitorul ei, abia apoi tu - un iubit oarecare , ce nu prea da doi bani murati pe ea.

Vezi de treaba ta, exact cum zice Amarena :)))))

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×