Sari la conținut
Forum Roportal
seraphimovic

cont pt tamas...

Postări Recomandate

nu stiu ce probleme are tamas konya cu roportalul dar eu sunt curios ce parere au forumistii. voi ati vrea sa-si primeasca inapoi contul? nu-l cunosc personal dar asa mi-a trecut prin cap sa ridic problema ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca e user cu probleme atunci cred ca raspunsul vine de la sine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aha...pai abia astept sa vad ce mai scrie...mie m i se parea distractiv. imi mai descreteam fruntea cand citeam pe la politica :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am pus pe previzualizare pentru ca la un moment dat o luase 'pe ulei'. Tipul are niste probleme grave si pentru cele 1-2 idei coerente din 100 pe care le prezinta nu cred ca merita statutul de membru. Asta, si mesajele triviale pe care le postase chiar inainte de suspendare (le gasiti in recycle bin).

Prefer o persoana sanatoasa in locul a 10 persoane cu probleme pentru ca nu numarul posturilor ma intereseaza ci calitatea discutiilor. Iar aceasta luase o panta descendenta, atat la politica cat si la <sex>, pe unde postase el. Nu e o masura politica, cum s-a mai zis si nici un complot. Poate doar compot :spiteful:

Apreciez opiniile decente si argumentate, drept dovada cenzura a functionat in ambele sensuri (desi o tabara a urlat mai mult ca alta, pe motivul discriminarii). Acest gen de oameni sunt dezgustatori, sa arunce esecul personal pe seama unei particularitati.

 

Apropo, azi pe Google era un citat interesant: fa ca toti oamenii sa fie de o singura culoare si pana maine la pranz vor gasi alt motiv de discriminare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu l-am pus pe previzualizare pentru ca la un moment dat o luase 'pe ulei'. Tipul are niste probleme grave si pentru cele 1-2 idei coerente din 100 pe care le prezinta nu cred ca merita statutul de membru. Asta, si mesajele triviale pe care le postase chiar inainte de suspendare (le gasiti in recycle bin).

Nu toti au acces la recycle bin.

Prefer o persoana sanatoasa in locul a 10 persoane cu probleme pentru ca nu numarul posturilor ma intereseaza ci calitatea discutiilor.

Majoritatea preferam asta.

Iar aceasta luase o panta descendenta, atat la politica cat si la <sex>, pe unde postase el. Nu e o masura politica, cum s-a mai zis si nici un complot. Poate doar compot :good:

Apreciez opiniile decente si argumentate, drept dovada cenzura a functionat in ambele sensuri (desi o tabara a urlat mai mult ca alta, pe motivul discriminarii). Acest gen de oameni sunt dezgustatori, sa arunce esecul personal pe seama unei particularitati.

 

Apropo, azi pe Google era un citat interesant: fa ca toti oamenii sa fie de o singura culoare si pana maine la pranz vor gasi alt motiv de discriminare.

E bun citatul ala... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da chiar...am dat recicle bin la cautare si m-a trimis catre un topic de-al meu mai vechi :spiteful: ..ce trebuie sa faci ca sa vezi recicle bin?...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ligius.....eu am probleme si mai mari decat tamas [la etajul superior :good: ]....stiu ca pare o gluma dar nu e.

dar hai sa privim problema asa[daca-mi permiti]::

1.daca nu-si expune ideile pe nici un forum va gasi o alta modalitate

2.pt tamas aceste discutii pot reprezenta o refulare

3.cat timp se pastreaza un anume limbaj...totul e ok

4.si eu am spus tampenii pe forum[dar mi-am cerut scuze],asta fiinca toti o putem lua 'pe ulei'

5. eu cred ca poate fi o 'pata de culoare' cat timp nu-mi injura balcanicii....ca atunci ma supar eu :doh: si toti de pe roportal[cred].

6.eu initial am crezut ca ia-ti desfiintat contul....sorry :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar hai sa privim problema asa[daca-mi permiti]::

1.daca nu-si expune ideile pe nici un forum va gasi o alta modalitate

2.pt tamas aceste discutii pot reprezenta o refulare

3.cat timp se pastreaza un anume limbaj...totul e ok

4.si eu am spus tampenii pe forum[dar mi-am cerut scuze],asta fiinca toti o putem lua 'pe ulei'

5. eu cred ca poate fi o 'pata de culoare' cat timp nu-mi injura balcanicii....ca atunci ma supar eu :good: si toti de pe roportal[cred].

6.eu initial am crezut ca ia-ti desfiintat contul....sorry :spiteful:

 

1. E liber sa gaseasca acea modalitate

2. Eu nu cred ca un forum public trebuie sa insemne locul de refulare al unor indivizi cu probleme

3. Tocmai asta e ideea, ca limbajul potrivit nu prea se pastreaza

(...)

5. de la prea multe "pete de culoare" de-astea o sa ajungem o mare baltoaca neagra, si nu cred ca e nevoie de asa ceva...

 

:doh: Toate bune, dragii mei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×