Sari la conținut
Forum Roportal
sturlubeata

D'ale mele...d'ale voastre:)

Postări Recomandate

Mi-as dori ca acest topic sa fie unul unde sa puteti spune ce doriti fara o tema anume si unde sa pot face la fel.

 

 

 

mai e un topic cu acelasi scop. il gasesti la Bla-Bla si se numeste Chat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-e foarte greu sa scriu ceva fara o tema anume, pentru ca la scoala primeam foarte multe teme de facut zilnic si chiar in vacanta. Dar ca sa incerc ineluctabilul, voi propune o tema: Sturli, esti happy cu cariera ta sau ti-ai fi dorit altceva, sau mai mult?

Imi imaginez ca esti genul de secretara voioasa, care intretine atmosfera purtand glume prin birouri.


Pentru tine, ca sa joci bine la a doua cafeluta pe ziua de azi

 

http://www.youtube.com/watch?v=FEORP4sleWU


  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu secretara,tadayo?smile.png))))))))) N-am stofa de asa ceva ca sunt mult prea impulsiva si am prostul obicei de a nu-mi insusi calitatea de a fi serviabila decat daca doresc,asa ca... prefer sa muncesd cu doua maini,deci sunt doar un simplu om :)Multam pentru melodi...macar sunt voioase:))) Ia de colea .tadayo:)))


Cati copii vrei sa faci?

Dupa cum bine stii,am deja:) si consider ca mi-am facut portia:))

Editat de sturlubeata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu secretara,tadayo?smile.png))))))))) N-am stofa de asa ceva ca sunt mult prea impulsiva si am prostul obicei de a nu-mi insusi calitatea de a fi serviabila decat daca doresc,asa ca... prefer sa muncesd cu doua maini,deci sunt doar un simplu om :)Multam pentru melodi...macar sunt voioase:)))

Dupa cum bine stii,am deja:) si consider ca mi-am facut portia:))

Cati copii ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×