Sari la conținut
Forum Roportal
OacOac

Chestionar

Felix Felix - infidelitatea :D  

16 membri au votat

  1. 1. E studiu?

    • Da
      10
    • Nu
      6
  2. 2. Sotul infidel si-a acoperit magaria zicand ca e vorba doar de un studiu

    • Da
      6
    • Nu
      10
  3. 3. Credeti ca acest topic se regaseste si pe alte forumuri?

    • Da
      11
    • Nu
      5


Postări Recomandate

Pentru ca unii cred ca s-a ras pe tema noastra...am facut un chestionar...asa ca macar sa nu ne agitam de pomana :cry:

 

Totul pleaca de la topicul deschis de FelixFelix... adica de aici

Editat de mirelut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si daca nu e studiu, si Felix are mustrari de constiinta??? :nea:

Si daca e studiu, si ne-am luat-o? :cry:

Cine ne lamureste pina la urma??? 8)

Cand o sa vada ce rating are subiectul...o sa ne raspunda careva....macar sub acoperire :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

V-am spus eu ca la paranoia se ajunge 8) :lol2: :cry: .Sincer habar nu mai am cum ma cheama :nea: Si totusi cine l-a asasinat pe Kennedy?Iuda l-a vandut sau nu pe Isus? :cheer: :lol2: :) :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca intradevar a fost un studiu cred ca ne-au lasat sa vb singuri ca sa vada cum reactioneaza omul la indiferenta

 

:cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:nea: :cry:

Bai io cred ca am fi un grup bun de studiu in vederea evidentierii aparitiei diverselor boli psihice la varste tinere...

Phahaha.... Imi place de mor fenomenul care a luat nastere de la topicul ala....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu draga... :cry:

hai sa zicem ca intoarcem problema pe toate partile :cheer: , asta insemnand ca gandim, ca doar nu degeaba a zis tantea aia ca suntem cei mai meseriasi...

:nea:

Vai de capul nostru... O fi din cauza lipsei de ocupatie? Si mai zicem ca n-avem timp liber...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sufar de paranoieeeee :cry: :nea:

Voi de ce credeti ca am deschis topicul? 8) ....zicea cineva pe celalt topic ca cica as face parte si eu din experiment......yupiiiiii :cheer:

 

Vai de capul nostru... O fi din cauza lipsei de ocupatie? Si mai zicem ca n-avem timp liber...

La mine sigur e asta :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si v-ati agitat degeaba..unii chiar isi facusera ii de draci si nu puteau dormi nopate de gandurile negre ce ii bantuiau..hihihi..oricum saraca de mine am raspuns acolo toata serioasa dupa ce se spusese deja ca era totu o mare magarie..asta este..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×