Sari la conținut
Forum Roportal
samainsor

Vreau necazuri in dragoste..n-am avut parte

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma simt fortat sa-mi patez putin reputatia irelevanta. si de-abia acum inteleg ca acest loc e aproape un templu pe net, ceva grandios oricum la cata vrajeala misto si de toate felurile s-a bagat aici ..la inceput iti vine sa crezi ca il poti face dar in fata lui insusi calu tau credincios te arunca cu botu in tarana si te trezesti intr-o gramada lipicioasa din mii de cavaleri cutezatori care si-au rupt capu in zidurile voastre ..ii simt cum ma trag de toate figurile ca sa renunt, sa ...nu se merita sa privim in sus, totul e o mascarada.
eu sunt serios, si real. nici nu am incotro in aceasta atmosfera de catedrala sofisticata a dorintelor ascunse ..in fine, am delirat destul. sunt aici pentru ca vreau sa ma insor cu o femeie, si ii doresc de pe-acum mult succes in cucerirea mea.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci stai sa vad daca am inteles bine... esti cineva de pe forum care stie cum merg treburile aici si te-ai gandit sa faci o paranteza prozaica si pe urma sa iti incerci norocul in a intra in conversatie cu niste fete si mai mult de atat ele trebuie sa te abordeze pe tine intr-un stil romantic intr-o incercare banala de a te cuceri.

 

nu stie nimeni nimic despre tine sau cum arati, singurele indicii fiind o fraza la intamplare intr-o deschidere de topic...

 

mult succes, sper ca iti vei gasi jumatatea!!!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine. inteleg ca e normal, dar nu sunt cine crezi ca as fi, o data am mai fost pe-aici, acum vreo 3 ani, adus de o adiere mai tare, si am rezistat putin, ca nu aveam aceasta deschidere sau minte fata de ...in fine, nu mai pot pune etichete rapid ca pe vremuri, sunt cineva care nu se ascunde niciodata. aceea e si poza mea ..asa cum e in dunga, dar e a mea pe bune.

si daca mai e ceva de zis, nici nu dau anunturi matrimoniale, desi nu am fost insurat n-am dat niciodata de cand mama m-a facut...si nici acesta nu e, adica sper ca nici nu pare.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa ai necazuri in dragoste ai nevoie de doua lucruri: de o arzoaica smechera si capricioasa care sa se joace cu sufletul tau si ca tu sa o idolatrizezi pe ea, sa o adori, sa dai credit tuturor toanelor cu care iti va freca sufletul.

 

Dar tu poti sa adori o femeie, carevasazica sa te indragostesti de ea?

Editat de tadayosimasahiromidorikawa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma speriasem. Dupa titlu, credeam ca era un topic deschis de mine azinoapte in somn. E bine... nu sunt somnambul.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ai avut parte numai de dragoste si necazuri dar vrei sa pari altcineva pe forum.

Fireste, ca tu esti psiholog si stii.

 

 

 

 

 

Aseneth! :X:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×