Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De 2 luni am o relatie cu o fata, la inceput toate bune, dupa 2 sapt a inceput sa se schimbe,arfe..ma respinge, raspunde greu pe fb, wts...astazi i-am zis de ce rasp greu la telefon ca nu-mi place si mi-a inchis telefonul..ce sa fac ??o sun?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Îţi răspunde greu că nu-i face plăcere.

Nu o suni, de fapt nu mai interactionezi cu nicio posesoare de vagin până nu renunti la cocalarisme de genul: tre' să îmi răspunzi că nu-mi place, cu cine vorbesti de nu răspunzi, de ce vorbesti cu ăla sau cu celălalt?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da sun-o, poate iti mai inchide iar telefonul si de data asta poate te trimite si in aia a ma'tii. Incercarea moarte n-are, numai dragostele si relatiile au. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Îţi răspunde greu că nu-i face plăcere.

Nu o suni, de fapt nu mai interactionezi cu nicio posesoare de vagin până nu renunti la cocalarisme de genul: tre' să îmi răspunzi că nu-mi place, cu cine vorbesti de nu răspunzi, de ce vorbesti cu ăla sau cu celălalt?!

ii place foarte tare sa stea pe fb, sta mai tot timpul si de cand suntem cred ca de 2,3 ori am intrebat-o cine este respectivul, nici nu ma uit in telwfon, sincer.Spui ca nu fac bine ca am intrebat-o de ce nu raspunde ?accept sfaturi..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

arfe..ma respinge

wts...

 

Ce e arfe si wts ?

 

astazi i-am zis de ce rasp greu la telefon ca nu-mi place

 

 

Corect: Astazi am intrebat-o de ce raspunde....

ii place foarte tare sa stea pe fb

 

Corect: ii place foarte mult sa stea pe...

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat-o mai devreme dupa cateva ore in care n-am sunat-o si n-a raspuns.M-a sunat dupa 3 minute sa ma intrebe ce vreau:D n a durat mult conversatia ca avea ceva de facut...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e bine când întrebi de ce nu răspunde oricine.

Nu îţi trebuie răspuns la întrebarea asta din moment ce... nu îţi răspunde.

Poţi să îţi dai seama şi singur că cineva nu vrea să îţi vorbeasca fără să întrebi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×