Sari la conținut
Forum Roportal
AndreeaC91

O opinie sincera, va rog, am nevoie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna seara! Va stimez munca, sunt de ceva timp pe acest forum iar acum a venit vremea sa cer niste opinii... Pe scurt, simt o legatura nemaintalnita cu aceasta persoana... Dar n-am idee daca este o legatura karmica sau este ceva pe viata, de preferat o uniune. Exista un viitor intre noi doi? Va multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul si astrologia nu e ghicit in bobi.

Adica, sunt necesare cateva date.

Macar zodia ta si zodia lui, asa, per ansamblu.

Nu e necesar sa dai CNP sau codul PIN al cardului bancar.

 

Deci, sa incepem cu inceputul.

Aceasta persoana, te cunoaste?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suntem impreuna de aproape 3 ani :) Acum viata noastra va lua o intorsatura neasteptata, ne vom muta :) Ok, imi cer scuze, nu am stiut cum sa abordez exact. Eu sunt nascuta in data de 26.01.1991, la 16:55, iar el in data de 13.07.1993, la 08:45 :) Mai pe scurt, eu varsatoare, el rac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De acord, dar am vazut acest domeniu, astrologia, asa cu totii ne uitam in inimile noastre, nu cer o opinie pentru a sista relatia, sub nicio forma, ci din pura curiozitate :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu avem un Astrolog dedicat acestei arii, de la care sa primeti un raspuns avizat. Fireste, asta nu inseamna ca aici nu activeaza useri pasionati de acest domeniu, useri de la care poti primi SI stafuri utile.

 

Ca si Astrolog, ti-o recomand pe Camelia Patrascanu. Gasesti detalii despre ea pe internet.

 

 

PS: Racii sunt de casa smile.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De acord, dar am vazut acest domeniu, astrologia, asa cu totii ne uitam in inimile noastre, nu cer o opinie pentru a sista relatia, sub nicio forma, ci din pura curiozitate smile.png

Poate ca astrologia poate fi un ghid ,dar in mod sigur nu e o certitudine,asa ca eu zic sa iti intemeiezi o fanmilie pe ce iti spun inima si creierul ,nu pe altceva .Totusi ,daca ai ajuns sa intrebi daca acel om e potrivit pt tine si ceri o evaluare a compatibilitatii din punct de vedere astrologic ,inseamna ca ai ceva probleme cu increderea ,asa ca eu zic sa te gandesti bine ce vrei inainte de a merge mai departe...

Nu avem un Astrolog dedicat acestei arii, de la care sa primeti un raspuns avizat. Fireste, asta nu inseamna ca aici nu activeaza useri pasionati de acest domeniu, useri de la care poti primi SI stafuri utile.

 

Ca si Astrolog, ti-o recomand pe Camelia Patrascanu. Gasesti detalii despre ea pe internet.

 

 

PS: Racii sunt de casa smile.png

Si mie imi place Camelia Patrascanu .Face niste previziuni destul de bune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu avem un Astrolog dedicat acestei arii, de la care sa primeti un raspuns avizat. Fireste, asta nu inseamna ca aici nu activeaza useri pasionati de acest domeniu,

 

 

Da ` useri pasionati de heka egipteana nu sunt?Ultiul post la zodiacul egiptean este de prin 2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Detalii egipteanule ,ca sunt chiar curioasa.Daca nu vii cu ele iti intorc bastonul ala de-l tii direct ,,gasesc eu unde:))

Da ` useri pasionati de heka egipteana nu sunt?Ultiul post la zodiacul egiptean este de prin 2012

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Detalii egipteanule ,ca sunt chiar curioasa.Daca nu vii cu ele iti intorc bastonul ala de-l tii direct ,,gasesc eu unde:))

Dettalii despre heka egipteana gasesti la mine pe blog cate vrei..Si-ti pot aduce multe altele. La astrologie nu ma pricep din pacate,Dar e un site specializat pe care poti sa-l consulta

 

 

 

 

bastonul ala de-l tii direct ,

vrei sa spui erect

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×