Sari la conținut
Forum Roportal
black_beauty

aerele de inocenta, clipitul din gene, uitatul pe sub sprncene mai sunt la moda

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:spiteful: OK. Eu sunt noua pe acest site dar am o intrebare. Chestiile astea frivole de genul uitatul pe sub sprancene , privirile cu subinteles...limbajul trupului cum se mai numeste mai merg in ziua de azi?? :doh:

Adik daca o tipa totusi apeleaza la aceste "trucuri" sa le zicem are mai multe sanse sa atraga un baiat decat una care se poarta normal...pt ca sa recunostem sunt unele femei la care acest tip de comportament face parte din caracterul lor dar la cele mai multe nu este asa.

Ce trebuie o fata/femeie sa faca in ziua de azi pt a atrage un baiat? Mai trebuie sa se preteze la asa ceva???

Daca da at ar fi foarte trist sa vedem ca societatea nu a evoluat atat de mult pe cat se crede. :) :crazy:

Astept opiniile si raspunsurile voastre!!! :good: :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Limbajul trupului functioneaza rau de tottttttttttt :spiteful:

Poti sa innebunesti un baiat doar aruncandu-i o privire provocatoare ori un zambet in coltul gurii.

Ehe.....sa traiasca doamnele care detin cantitati impresionabile de feromoni :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Limbajul trupului functioneaza rau de tottttttttttt :doh:

Poti sa innebunesti un baiat doar aruncandu-i o privire provocatoare ori un zambet in coltul gurii.

Ehe.....sa traiasca doamnele care detin cantitati impresionabile de feromoni :)

Pai si alea fara ce sa faca??? Sa se ascunda in camera lor cu o cutie de bomboane si o carte de Sandra Brown??? :crazy: :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai si alea fara ce sa faca??? Sa se ascunda in camera lor cu o cutie de bomboane si o carte de Sandra Brown??? :good: :spiteful:

Nope :) .......toate femeile pot fermeca daca vor. Dar pana la urma tu ce-ai vrea sa faci? Iubesti un baiat si el nu te baga-n seama? :crazy: ...Da-ne detalii ca stim cum sa punem problema :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum a zis si mirlut...sunt folosite si azi, dar probabil din cauza ca barbatii inca mai sunt sensibili la micile trucuri. Depinde de ei daca vor mai functiona sau nu mult timp chestiile astea :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pot spune ca inca mai functioneaza.Si vor mai functiona mult timp de acum incolo.E sa zicem,un joc al seductiei,un mic razboi al mutarilor.Acum muta ea,voi muta si eu si din acest joc ar putea iesi ceva. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

....Hmmmm..poi in ziua de azi limbajul trupului conteaza cel mai mult in agatzarea unui tip...sau ma rog a unei tipe...gesturile pe care le faci il pot innebunii pe respectivul....modul in care vb...dar nu cred ca ,clipitul mai are vreo importanta......in ziua de azi important e cum aratzi nu modul in care clipesti !!!!eu am practicat de multe ori uitatul pe sub sprancene si ....chiar merge!!bine acum conteaza cum te si uiti.......dar aerele de inocenta nu prea cred ca mai conteaza....

.......Acum daca esti inocenta esti fraiera...acum se poarta femeia dura....care isi spune punctul de vedere si il sustine....care nu se lasa calcata in picioare de nici un barbat ....

 

...nush ce sa m,ai zic dar dupa parerea mea limbajul trupului este cel mai important in cucerirea unui baiat .... :stars:

post-81522-1171525699_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai limbajul trupului defineste fiecare om in parte, asa cum fiecare dintre noi are propriul limbaj al corpului sau. nu cred in chestii de genul "daca sta cu bratele incrucisate respinge conversatia" - prin NLP s-a demonstrat ca se aplica fiecarui om alte "reguli".

 

in plus, n-as sugera decat naturaletea. be yourself and feel good in your own skin! asta bate orice "tactici" de cucerire exersate in oglinda, care au si riscul de a deveni foarte ridicole uneori :stars:

parerea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa nu fie cu suparare, dar femeia dura nu o definesc prin femeia" care isi spune punctul de vedere si il sustine....care nu se lasa calcata in picioare de nici un barbat ....". un om cu tarie de caracter isi va sustine punctul de vedere (ca e femeie, ca e barbat; evident, nu ma refer la polemici absurde, aberatii ci la o argumentatie logica). mai pun si problema CUM se va sustine opinia respectiva.

iar o femeie care nu se lasa calcata in picioare de altii (fie ei barbati sau femei) are coloana vertebrala, oareshce in capshor si se respecta. asta nu e egal cu "e dura".

 

Spunea Harald pe aici.."de la sublim la ridicol,nu-i decat un pas"

Parca-i mai frumos sa fii cucerita? :crazy:

 

subscriu :lol2:

 

m-ar interesa parerea unui barbat :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... Chestiile astea frivole de genul uitatul pe sub sprancene , privirile cu subinteles...limbajul trupului cum se mai numeste mai merg in ziua de azi?? :jester:

Adik daca o tipa totusi apeleaza la aceste "trucuri" sa le zicem are mai multe sanse sa atraga un baiat decat una care se poarta normal...pt ca sa recunostem sunt unele femei la care acest tip de comportament face parte din caracterul lor dar la cele mai multe nu este asa.

Ce trebuie o fata/femeie sa faca in ziua de azi pt a atrage un baiat? Mai trebuie sa se preteze la asa ceva???

Daca da at ar fi foarte trist sa vedem ca societatea nu a evoluat atat de mult pe cat se crede. :) :)

Din punctul ăsta de vedere, societatea nu a evoluat faţă de acum 10.000 de ani, fii liniştită. :jester:

Există tipi care or să tragă de tine, la propriu sau la figurat, chiar dacă nu clipeşti tu din gene. Dar un tip căruia

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×