Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Vreau sa povestiti ceva, orice, dar prin prisma altui membru' al forumului. Adica, pana mea, suntem in familie, deja stim oarecum stilul fiecaruia asa ca n-ar trebui sa fie foarte greu.

 

Haideti sa va dau un exemplu dat de Aramis (fiindca e ideea lui).

 

haloaie, gen. cmf?

BAAAAA! sa vezi ce mi s-antâmplat azi. aia-s tâmpiti gen!

 

Ati ghicit personajul? Daca nu, nu-i bai. oricum in povestirile voastre va trebui sa ziceti numele userului pe care il imitati.

Nu-i asa greu. Puneti-va in pielea altuia oleaca. Nu serios, va puteti duce sa-i taiati pielea si s-o purtati ca pe-o hainuta cu gluga, pentru inspiratie.

 

Asa. Concursul e valabil pana vineri, la 00:00.

 

Povestirile mi le trimiteti in pm ca sa nu iasa discutii de genu' "valeu pe ala l-ai votat fiindca ti-a dat o bere". Noa, fara din astea. Preiau ideea Amarenei si le pun pe numere. Apoi deschid topic de vot.

 

Premiul va fi un desen din ala shucar facut de mine. Orice va pofteste pipotica, se stie.

 

Gata, la munca bastarzilor!

 

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai tarziu.

 

Acu' pe bune, nici nu e mare lucru de inteles. Alege-ti dreaq un user de care vrei sa faci misto, si scrie ceva in stilul in care ar face-o el. Hai ca tu ai potential, chit ca nu te atrage premiu'.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce premiu? Nici macar n-am bagat de seama, nici intr-un fel nu sunt eu atras de foloase materiale.

 

Nu prea imi place mie sa scriu povesti, sau de fapt, ma scuz din nestiinta.

 

Deci, mucles femeie! Ca eu de cand m-am inregistrat pe forum, tot dau probe pentru postul de preot-asistent, sau calugar. Un centimetru mi-a lipsit din barba si ma acceptau la Sucevita. Dar eu oricum nu eram la Sucevita in dimineata aia, caci am ajuns la spital, dupa ce m-am asfixiat in propriul meu mucles. Noroc de barba care a absorbit mare parte din mucles, ceea ce a si sporit cresterea ei cu 2 cm patrati. Imi creste si-n parti, mai ales in zona buzei superioare, care a simtit in ultimii ani, doar atingeri aspre de tuleie. Caci - scris cu litera mare - mustata devine aproape inexistenta si lipsita de importanta, odata ce-ti creste si barba. Barba mi-a folosit si ca airbag, cand am avut 3 accidente deodata cu Mobra.

Si, deci, mucles si caramba, femeie! Ca de nu, ti-o dau la barbacioc... sau mustacioc. Nu lasati mustata uitarii, caci si ea creste la fel de lunga.

Editat de Olivier Dzidzi
  • Upvote 13

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×