Sari la conținut
Forum Roportal
r4ull

Ce vechime are masina dumneavoastra?

Evaluează acest topic

Auto  

30 membri au votat

  1. 1. Ce vechime aremasina dumneavoastra?

    • 1 - 5 ani
      12
    • 5 - 10 ani
      6
    • 10 - 20 ani
      6
    • mai mult...
      6


Postări Recomandate

Nu ma pot incadra in nici una dintre categoriile de mai sus, a mea nu are nici un an vechime ( inca) .... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma pot incadra in nici una dintre categoriile de mai sus, a mea nu are nici un an vechime ( inca) .... :yahoo:

Nici eu, abia peste o saptamina voi putea spune ca are 1 minut sau o zi....cea care am vindut-o avea 4 ani si citeva luni...iar cea cu care circul acum este o dacie din '81, care functioneaza impecabil!!!! da si caldura!!!! si are un radio!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inca nu o conduc pentru ca ii deodata cu mine(17 ani),dar sper ca intr-o buna zii,adica in curand,sa apuc sa imi fac ucenicia in condus pe ea :yahoo:

 

PS:ii un model "clasic",1310 :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dacia Solenza Confort Diesel 1,9L, fabricata in 2004, care daca ar si merge pe cat de bine arata in prezent poate ca ar fi fost masina anului! Saptamana trecuta a fost a 3-a oara cand i-am schimbat pivotul, iar amortizoarele sunt deja K.O. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dacia Solenza Confort Diesel 1,9L, fabricata in 2004, care daca ar si merge pe cat de bine arata in prezent poate ca ar fi fost masina anului! Saptamana trecuta a fost a 3-a oara cand i-am schimbat pivotul, iar amortizoarele sunt deja K.O. :friends:

pai un motor cam "bolovan" la caroseria "light" pe care o are solenza...plus trepidatiile de diesel...nu-i de mirare ca mai crapa pe ici-pe colo...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×