Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Normal ca exista. Exista in lumea asta oameni obsedati de o multitudine de chestii, atat barbati cat si femei. De ce n-ar exista barbati obsedati de curatenie ? Si barbatii pot fi extrem de pretentiosi sau compulsivi la capitolul curatenie, nu este ceva rezervat in exclusivitate sexului feminin.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da exista. Dar chiar si ei sunt obsedati sa le faca altii curatenie. Daca nu au incotro, fac ei, dar paradoxal, devin nevrotici din cauza ca au fost nevoiti sa igienizeze mediul inconjurator pentru a se simti bine.

Editat de Aseneth
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, barbatii sunt porci murdari obsedati de acces la orificiul vaginal, nu citesti p-aici ? (aici e forum de femei, lor nu le place penis :scare:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sotul meu este obsedat de curatenie...vrea sa gaseasca toate lucrurile la locul lor,dar sa nu ii spui sa faca el ca baga motivul ca el lucreaza ziua si eu stau tot timpul acasa(eu sunt in maternal).....oare se mai schimba???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu eu, persoanele care sunt obsedate de ceva anume, pun mana si fac acel ceva. Daca (,) curatenia in cazul de fata este o obsesie, atunci barbatul respectiv pune mana si o si face nu doar asteapta sa o faca altcineva. Daca insa nu pune mana pe nimic, ala nu e chiar la gradul de obsedat.

 

Obsesia e cuvant mult prea drastic care implica o aflictie psihologica. Ex. Obsessive-compulsive disorder.

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ba daaa, tu nu citesti printre randuri ? E obsedat de "nevasta, da' mai fa si tu ceva, daca stai toata ziua acasa".

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sotul meu este obsedat de curatenie...vrea sa gaseasca toate lucrurile la locul lor,dar sa nu ii spui sa faca el ca baga motivul ca el lucreaza ziua si eu stau tot timpul acasa(eu sunt in maternal).....oare se mai schimba???

 

nu e obsedat de curatenie, e deranjat ca tu stai acasa, ca atare iti gaseste sarcini de indeplinit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×