Sari la conținut
Forum Roportal
alex19051988

Statistici Sportive

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi puteti spune programe sau site-uri de statistici asa cum folosesc televiziunile adica statisicile celor de la Instat (posesie, dueluri castigate, suturi pe poarta, dueluri castigate, cornere, offsideuri, jucatori accidentati etc.) deoarece eu vreau sa incep sa pariez si am nevoie atat de statiscile celor 2 echipe cat si a jucatorilor inaintea inceperii partidei. Stiu ca statiscile si datele care le primesc televiziunile inaintea fiecarui meci si dupa terminarea meciului nu poate primi oricine, dar macar un program sau un site cat mai apropiat de ceea ce primesc toate televiziunile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stii sa folosesti computerul???

 

Cauta sportul pe care vrei sa pariezi si la cautari mai pui intrebari scurte si clare, nimeni nu prea-ti face servicii din astea cand sint sute daca nu mii de pagini de specialitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stii sa folosesti computerul???

 

Cauta sportul pe care vrei sa pariezi si la cautari mai pui intrebari scurte si clare, nimeni nu prea-ti face servicii din astea cand sint sute daca nu mii de pagini de specialitate.

Dar de unde sa stiu care sunt site-urile de specialitate reale nu care iti dau tepe. Cum zici tu sunt o gramada de astfel de site-uri, iar eu cum sunt incepator in ale pariurilor sportive de unde sa stiu care sunt cele mai bune din acest domeniu.

foloseste cu incredere http://www.flashscore.ro/

are clasamente, statistici si scoruri live

Unde mai exact sunt statisticile mai amanuntite ca nu le gasesc pe acet site.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand ai decis ca vrei sa traiesti din pariuri, ai acceptat si o munca extrem de nesigura si viata grea in cercetari de piata pe acest plan. Sau poti plati persoane, nu pe mine, care sa-ti caute 24 de ore din zi informatii utile!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am salariul de 1500 RON si vreau sa adaug saptamanal 100 RON doar in weekend deci in total 400 RON pe luna. Deaceea am nevoie de multe programe si site-uri cu statistici cat mai amanuntite ca sa castig din pariuri nu sa pierd doar bani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici pe combinatiile sa nu zic pariuri din Stock Market nu se pot gasi informatii utile dar oamenii tot investesc care dupa cum ii taie capul, unii pierd - altii castiga. Asa-i cand vrei sa castigi bani usori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incredibil! la amaratul ala de salariu iti arde de pariuri

unii chiar isi merita soarta :doh:

Editat de **Alex**
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am salariul de 1500 RON si vreau sa adaug saptamanal 100 RON doar in weekend deci in total 400 RON pe luna. Deaceea am nevoie de multe programe si site-uri cu statistici cat mai amanuntite ca sa castig din pariuri nu sa pierd doar bani.

Bet365

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand ai decis ca vrei sa traiesti din pariuri, ai acceptat si o munca extrem de nesigura si viata grea in cercetari de piata pe acest plan. Sau poti plati persoane, nu pe mine, care sa-ti caute 24 de ore din zi informatii utile!!!

Eu am crezut ca este forum care te ajuta cand nu stii ceva asa cum sunt alte forumuri.

Nici pe combinatiile sa nu zic pariuri din Stock Market nu se pot gasi informatii utile dar oamenii tot investesc care dupa cum ii taie capul, unii pierd - altii castiga. Asa-i cand vrei sa castigi bani usori.

Eu vrea sa muncesc pe acei bani care castig la bani adica daca adaug cateva bilete sa fie muncit pe ele cateva ore pana sa ma hotaresc ce meciuri sa adaug nu ca alti pariori care adauga la nimereala cateva meciuri si merg pe noroc fara sa consulte multe site-uri de statistici si forumuri de specialitate inainte sa adauge un meci. Deaceea am nevoie de cat mai multe programe si site-uri ca sa ma documentez inainte sa adaug un meci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×