Sari la conținut
Forum Roportal
OacOac

Scuze ...

Postări Recomandate

Cum motivam iubitilor sau sotilor cand ne suna ca stam in conferinte cu pasaroi, pisici si/sau alte anormalitati? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum motivam iubitilor sau sotilor cand ne suna ca stam in conferinte cu pasaroi, pisici si/sau alte anormalitati? :blink:

Spune-i ca vrei sa te apuci sa studiezi aviara pentru pasari si pisici... Va intelege ca te gindesti la binele omenirii. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum motivam iubitilor sau sotilor cand ne suna ca stam in conferinte cu pasaroi, pisici si/sau alte anormalitati? :blink:
de ce trebuie sa motivam?

Si mai ales,de ce trebuie sa inselam?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa ii zic sotului ca ma intretin cu anormalitatile in conferinta si discutam aprins despre frecarile la cald si diferitele tipuri de fuziuni? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tre sa inselam ca sa motivam . :blink: :good:

(Asta nu e discutie filozofica )

Cred ca nu trebuie sa motivam de fiecare data...cel putin eu nu simt nevoia sa o fac....

Nu pentru toate lucrurile trebuie sa existe un motiv...ci unele se intampla pur si simplu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum sa ii zic sotului ca ma intretin cu anormalitatile in conferinta si discutam aprins despre frecarile la cald si diferitele tipuri de fuziuni? :blink:

ii spui ca animalele au al 6-lea simt, si ofera explicatii mai interesante cand vine vorba de teme de genul acesta. asa ca TREBUIE sa discuti cu animalele alea. :o: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ii spui ca animalele au al 6-lea simt, si ofera explicatii mai interesante cand vine vorba de teme de genul acesta. asa ca TREBUIE sa discuti cu animalele alea. :good: :blink:

i-am formulat deja....dorm :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×